Steam'de ödeme yapılmıyor

eneslionheart

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam'de Visa BoaCompra ile ödeme yapamıyorum. Bu ödeme yöntemi ile alım gerçekleştiremiyoruz diyor. Düz Visa ile deniyorum bu sefer de.
" Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi." diyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Steam'de Visa BoaCompra ile ödeme yapamıyorum. Bu ödeme yöntemi ile alım gerçekleştiremiyoruz diyor. Düz Visa ile deniyorum bu sefer de.
" Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi." diyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

BoaCompra ile kimse yapamıyor. Kartınız online ödemeye açık mı? Ayrıca kart yeni mi?

BoaCompra ödeme yöntemi kaldırdı. BoaCompra yazmayan ile ödeme yapabilirsin. Kartının İnternet harcamalarına açık olduğundan emin ol .

Para yoktur diye düşünyorum benim kartımda para olmayınca öyle diyor.

Hocam kartım ininal. ininal Kart'ı aldığımdan beri Steam'de harcamaları hep ondan yaptım.
Hesabında para olduğu halde bu sıkıntıyı alıyorsan ininal desteğe başvur. İninal yerine Papara kullanmanı öneririm. Bana kalırsa ininal hiç iyi bir kart değil kullanım olarak kötü, aylık para alıyor ve bütün işlemleri ücretli.

Geri
Yukarı