Steam'de önerilen oyunlar virüslü müdür?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet virüslü olduğu için herkes tercih ediyor. (!) <- Bu işaret ironi anlamına geliyor :)
Sanmıyorum fakat Steam gibi bir devi bile kandırmak mümkün sonuçta sanal bir alem. Fark edilmeyecek bir trojan koymak mümkün olabilir teknik olarak ama çok zor bir durum Steam gibi bir dev için imkansıza yakın.
Teşekkürler. :D
Steam virüs değildir.
Zaten Steam'in virüslü olmadığını biliyorum. Sadece sordum. :D
Evet, soru gerçekten saçma. Tereddütünüz varsa Steam kullanmayın.
Hayır, bir tereddütüm falan yok. Sadece merak ettim, sordum.
Teşekkürler. Merakımdan sordum sadece. :D

Steam'in milyonlarca kullanıcısı var. Virüs yeme riskiniz yok, öyle bir risk olsaydı kimse kullanmazdı.

PS3 döneminde Sony'nin milyonlarca kullanıcısı vardı. Bir güzel herkesin hesabını patlattılar. Sanal ortamda imkansız diye bir şey yok.

PS3 döneminde Sony'nin milyonlarca kullanıcısı vardı. Bir güzel herkesin hesabını patlattılar. Sanal ortamda imkansız diye bir şey yok.
Aslında dediğiniz gibi imkansız diye bir şey yoktur. Olabilme ihtimali de var.

Merhabalar. Soru biraz saçma olabilir :D. Başlıkta da gördüğünüz gibi mesela bir Online oyun arıyorsunuz, Steam bir oyun öneriyor. O önerdiği oyuna tıklayınca sizce virüs girer mi?

Not: Arkadaşlar sadece merakımdan. Yoksa ben de biliyorum Steam'in çok güvenilir olduğunu, ama insan bazen çok merak ediyor :D.
Hocam Steam'de neden virüslü oyun satsınlar? Kosokoca Valve.
Onu anonymous yaptı diye biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı