Steam Steam'de Overwatch banı sonrası arkadaşlık istekleri geliyor

LittleWarlocc

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ahmet kaplan the 1515 diye birinden istek geldi, kabul ettim DC gel yazmış 10 saat önce. Şu an da çevrimdışı ben de DC at dedim sonrasında profilinde gezerken 2 tane grup gördüm gruplar da herkes 242 gün önce ya VAC ban ya da overwatch ban almış grupları aşağıya bırakıyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Bir de tam Overwatch ban yediğim günlerde "765984343234242" gibi kişiler istek atmaya başladı. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahmet kaplan the 1515 diye birinden istek geldi, kabul ettim DC gel yazmış 10 saat önce. Şu an da çevrimdışı ben de DC at dedim sonrasında profilinde gezerken 2 tane grup gördüm gruplar da herkes 242 gün önce ya VAC ban ya da overwatch ban almış grupları aşağıya bırakıyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Bir de tam Overwatch ban yediğim günlerde "765984343234242" gibi kişiler istek atmaya başladı. Ne yapmalıyım?
Belki de haksız yere banlanan oyunculardır, seslerini duyurmak için toplanıyorlardır, malum haksız ban yiyenlere kimse inanmıyor. Bana da banlanmadan önce kimse arkadaşlık isteği atmıyordu, banlandıktan sonra ha bire istek attılar bana.
Eğer link falan atsalar size, tıklamayın o linke, kötü niyetli de olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı