Çözüldü Steam'de oyun almaya çalışırken aldığım hata

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nicksiz ayva

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben Steam'den oyun alıyordum bilgileri girerken adımı yanlış yazdığımı fark ettim. Sonra geri tuşuna bastım, tekrar satın almaya çalışırken böyle bir hata verdi. Sizce nedeni nedir? Ne zaman alabilirim, bu hata sürekli böyle kalacak mı?

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-09_160513.png
    resim_2021-01-09_160513.png
    48,7 KB · Görüntüleme: 77
Çözüm
Merhaba ben Steam'den oyun alıyordum bilgileri girerken adımı yanlış yazdığımı fark ettim. Sonra geri tuşuna bastım, tekrar satın almaya çalışırken böyle bir hata verdi. Sizce nedeni nedir? Ne zaman alabilirim, bu hata sürekli böyle kalacak mı?
Sağ üstte Steam'de ismin yazıyor oraya tıkla ve hesap detaylarına bas sonra orada sepet geçmişi ya da bunun gibi bir şey yazacak oraya tıkla ve sonra orada devam eden ya da bitmeyen bir işlem varsa onu iptal et.
Sanırsam sepetteki oyunu daha önce almışsınız. Bu nedenden dolayı bu hata ile karşılaşıyorsunuz.

Sanıyorum ki bir kere denedikten sonra aralıksız şekilde devam etmeye çalıştınız, ya satın alım işlendi bile ya da şu an satın alımı hâlâ işlemekte, yakında hata oluştuğuna dair yazı kartınızın uygulamasına düşecektir.

Kanka son zamanlarda çok oyun almışsın ve bu oyunların alımı bitmemiş yani sarı kutuda öyle yazıyor sanırım ondan kaynaklanıyor olabilir sen oyun almaya biraz ara ver sonra dene olacaktır eğer gene olmuyor ise Steam desteğe yaz.

Sağ üstte Steam'de ismin yazıyor oraya tıkla ve hesap detaylarına bas sonra orada sepet geçmişi ya da bunun gibi bir şey yazacak oraya tıkla ve sonra orada devam eden ya da bitmeyen bir işlem varsa onu iptal et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnternete yazarsan videosu çıkar zaten. Bir oyunu almaya çalıştın başarısız oldu mesela kart onaylanamadığı zaman oluyor bu hata. Menüler değişmiş olabilir pek fikrim yok ama Schape' nin dediği gibi yap düzelir.

Sağ ol kardeşim işe yaradı.
Adminler ya da yetkililer bu konuyu görüyorsa kilitler misiniz konuyu? Sorunu çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı