Steam'de oyun başlatılmıyor

mustafa535331

Decapat
Daha fazla  
1675201824923.png

Oyun çalişiyor gösteriyor fakat oyun başlamıyor. Nasıl cozebılırım?

Form atmadan önce dosyalari dogruladım.
EA'yi yönetici calistirip oyunu acmaya tıkladım yine ayni.
EA antichat installer sildim yine ayni.

Son olarak kullandığınız antivirus programı var mı yoksa sadece Defender mı kullanıyorsun? Sadece Defender ise.
Windows aramasına "izin verilen uygulamalar" yaz, ardından FIFA 23'ü ve Anti Cheat'i oraya ekle.

Son olarak kullandığınız antivirus programı var mı yoksa sadece Defender mı kullanıyorsun? Sadece Defender ise.
Windows aramasına "izin verilen uygulamalar" yaz, ardından FIFA 23'ü ve anti Cheat'i oraya ekle.

Kasperk kullanıyorum onu da kapatipda denedım olmadı yardımın ıcın teşekkürler.

Oyunu Steam'den değil de masaüstünden veya uygulamalar sekmesinden açmayı dene ayrıca herhangi bir dosya ya da oyun iniyorsa onları da durdur. Bende de oluyordu Forza 4'te bunları yapınca düzeliyordu bende.

Bunları denedin mi?

Kasperk kullanıyorum onu da kapatipda denedım olmadı yardımın ıcın teşekkürler.

Kaspersky'ı açın o zaman, oradan sol alt köşede ayarlara girin, tehditler ve istisnalar kısmına gelin aşağı kısımda güvenilir uygulamaları belirte tıklayın, oradan FIFA 23'ü ve anti-cheat'i ekleyin.
Bunları yaptıktan sonra Görev Yöneticisi'nden EA, FIFA, anti cheati falan kapatın Steam'den tekrar öyle başlatın. Bu da olmazsa artık bilemiyorum. :D

Ekran Alıntısı.PNG

2.PNG

Internetle ya da sistemle alakalı olabilir.
Sisteme virüs girmişse PC yavaşlayacağından oyun açılmayabilir. Eğer PC de virüs yoksa ınternetini kontrol et olmazsada oyunu sil baştan indir. Belki oyun kayıt dosyalarıyla beraber depolama dolmuştur onu da kontrol et.

Internetle ya da sistemle alakalı olabilir.
Sisteme virüs girmişse PC yavaşlayacağından oyun açılmayabilir. Eğer PC de virüs yoksa ınternetini kontrol et olmazsada oyunu sil baştan indir. Belki oyun kayıt dosyalarıyla beraber depolama dolmuştur onu da kontrol et.

Reis sorun tek FIFA'da oluyor onu da parantez geçeyim büyük ihtimal oyunu sil yükle yapacağım. Çözümü yok sanırım kariyer modum gider mi acaba?

Arkadaşlar toplulukları okudum sanrıım oyunda sorun var tek bende degıl coku yabancılardada oyun acılmıyor yardımız ıcın teşekkürler

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı