Steam'de oyun inmiyor

Kavga etmeyin. :D

Hocam bende de aynı problem vardı, her şeyi denedim olmamıştı. Telefonunun internetinden bağlanıp indirme yapmayı dene. Eğer inerse (Bende inmişti.) o zaman sıkıntı internet sağlayıcında demektir. İnternet sağlayıcın ile konuş. Onlar durumu düzeltir. Eğer cahil birine denk gelirsen kanal ve İP değişikliği istediğini söyle. Hangisi çözüyordu bende tam hatırlamıyorum.

Eğer o da olmazsa formattan başka çare bilmiyorum.

Kavga etmeyin. :D

Hocam bende de aynı problem vardı, her şeyi denedim olmamıştı. Telefonunun internetinden bağlanıp indirme yapmayı dene. Eğer inerse (Bende inmişti.) o zaman sıkıntı internet sağlayıcında demektir. İnternet sağlayıcın ile konuş. Onlar durumu düzeltir. Eğer cahil birine denk gelirsen kanal ve İP değişikliği istediğini söyle. Hangisi çözüyordu bende tam hatırlamıyorum.

Eğer o da olmazsa formattan başka çare bilmiyorum.
Adam gibi konuşsaydı diğer çözüm yolunu da söyleyecektim zaten. Aynı problemi defalarca yaşadım. İlk olarak ülkeyi değiştirdim geçici olarak düzeldi. Sonra modem kapatıp açıp yeni ip adresiyle steama bağlanınca indirmeye başladı.

Modemi yeniden başlatmayı veya kapatıp, 10 saniye bekleyip açmayı deneyin. Bende de indirmediği zaman sorunumu bu şekilde çözüyorum.

Ayrıca size yardımcı olmaya çalışıyorlar, lütfen kabalık etmeyiniz. Kimse size yardımcı olmak zorunda değil.

Hiç bir şekilde indirme yapamıyordum 50 çeşit yöntem denemiştim üsteki arkadaşın söylediği gibi, ülke seçiminden "Saudi Arabia'yı" seçtikten sonra indirme yapabilir hale geldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı