Steam'de oyun nasıl kopyalanır?

Kromish

Hectopat
Merhaba, bilgisayarıma format atmıştım. Arkadaşım da formattan sonra kendi Steam CS:GO klasöründe bulunan dosyaları benim bilgisayarıma kopyaladı. Bu şekilde indirmeme gerek kalmadığını söyledi. İnternetim yavaş olduğu için de bende kabul ettim. Bana pek mantıklı gelmedi. Onun attığı dosyalar ayrı bir klasörde. Steam klasörü ise ayrı bir klasördü. Acaba bu yüzden mi olmadı? Oyunun 5 GB'ı bile azalsa benim için kardır. Çünkü çok yavaş bir internete sahibim. Aynısını Epic Games'de GTA 5 için de yapmıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam maalesef işe yaramadı. Her şeyi dediğiniz gibi yaptım.

D:\SteamLibrary\steamapps sizde büyük ihitmal C diskidir. Bunun içinde appmanifest gibi dosyalar var her oyunun dosyaları farklı. CS:GO nunki 730 olması lazımdı. Oyunun dosyalarını doğru yere kopyalıdıktan sonra arkadaşınızdan bu dosyayı alıp steamappsin direk içine arkadaşınızdan aldığınız appmanifest_730.acf dosyasını oraya atın. Sonra Steam'den çıkış yapıp tekrar girin.

Başka oyun kopyalayacaksanız ve o oyunun appmanifest kodunu bilmiyorsanız o oyunun Steam sayfasını açın. Mesela CS:GO'nun appmanifest_730. bu da CS:GO'nun Steam sayfası linki.

https://store.steampowered.com/app/730/CounterStrike_Global_Offensive/?l=turkish

Oyunun Steam kodları Steam sayfasındaki linklerde yazıyor.

Artı -1 Eksi
D:\SteamLibrary\steamapps sizde büyük ihitmal C diskidir. Bunun içinde appmanifest gibi dosyalar var her oyunun dosyaları farklı. CS:GO nunki 730 olması lazımdı. Oyunun dosyalarını doğru yere kopyalıdıktan sonra arkadaşınızdan bu dosyayı alıp steamappsin direk içine arkadaşınızdan aldığınız appmanifest_730.acf dosyasını oraya atın. Sonra Steam'den çıkış yapıp tekrar girin.

Başka oyun kopyalayacaksanız ve o oyunun appmanifest kodunu bilmiyorsanız o oyunun Steam sayfasını açın. Mesela CS:GO'nun appmanifest_730. bu da CS:GO'nun Steam sayfası linki.

https://store.steampowered.com/app/730/CounterStrike_Global_Offensive/?l=turkish

Oyunun Steam kodları Steam sayfasındaki linklerde yazıyor.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı