Steam'de Oyun Oynama Süresi Bir Anda 300 Saat Arttı

Metrica

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta anlatabildim mi bilmiyorum ama sorun bu. Dün akşam CS:GO girdim ve bir el atıp çıktım. Sabah Steam hesabımı kontrol ettiğimde ise bu durumla karşılaştım. Bu arada böyle olmadan önce yaklaşık 120 saat oynamam vardı. Bu nasıl olabilir?

capture-20181113-210603.png

Idle Master falan kullanmadım. Zaten onda da bir anda bu kadar hızlı saat kasılmıyor. Sabah kalktığımda böyleydi.

1 gecede nasıl 274 saat oynayabilir ki? Ayrıca Steam hesabım Steam Guard ile korunuyor. Benden habersiz birinin oyun oynaması imkansız. Bu arada hala anlayabilmiş değilim neden böyle olduğunu.

İsterseniz Steam destek ile görüşün. Oyun zamanlarında hile yapan kişilerin ban yediği gözlemlenmiş bir şey. Oynadığınızı söylemiyorum ama bir yanlışlık olduğu ortada. Bunun sizden kaynaklanmadığını belirtmeniz oluşabilecek yanlış anlaşılmaların önüne geçecektir.

Bir hatadan dolayı oyunu kapatmış olmanıza rağmen belki Steam üzerinde hala oyun açık kalmış olabilir.

Bir hatadan dolayı oyunu kapatmış olmanıza rağmen belki Steam üzerinde hala oyun açık kalmış olabilir.
"Dün akşam CS:GO girdim ve bir el atıp çıktım. Sabah Steam hesabımı kontrol ettiğimde ise bu durumla karşılaştım." demiş. Bir gün zaten 24 saat, yani bu imkansız. Ayrıca konu 2018'den kalma 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı