Steam'de oyun sayısı eksik gözüküyor

RX 560 Tİ

Hectopat
Steam'de 25 oyunum vardı. Bugün 3 oyun aldıktan sonra oyun sayım 27 olarak gözüküyor. 3 oyun da kütüphaneme eklendi. Kütüphanemden bir oyun silinmiş olabilir mi veya bu bir bug mu?

Sizde de aynı durum geçerli olabilir. Oyunun sayfasına girip göz atabilirsiniz.

Her oyun, profilinizdeki sayıya katkıda bulunmuyor. Oyunların mağaza sayfasında sağ tarafta profil özellikleri belirtiliyor. Aldığınız oyunlardan birinin profil özellikleri böyle olabilir.

Her oyun, profilinizdeki sayıya katkıda bulunmuyor. Oyunların mağaza sayfasında sağ tarafta profil özellikleri belirtiliyor. Aldığınız oyunlardan birinin profil özellikleri böyle olabilir.
Dead by daylight,soma ve portal 2. Hepsinin katkıda bulunması lazım değil mi?
Üçü de oyun mu? Bazıları yazılım olarak geçiyor oyunlar kısmına düşmemiş olabilir.
Evet. Hepsi oyun.
Sizde de aynı durum geçerli olabilir. Oyunun sayfasına girip göz atabilirsiniz.

Aynı durum bende yok maalesef.

Napacaksın o kadar oyunu? Ben de oyun oynuyorum ama sadece 3 tane.Bilgisayarının işlemcilerini,ekran kartlarını o kadar yormamalısın.Aksi takdirde hem SSD performansın düşer hem de ekran kartını yersin.
Yanlış anlamanızı istemem ama konuyla alakası ne şimdi? Hepsini aynı anda açıp oynamıyorum zaten. Kütüphanemde oyun sayım mı eksildi veya başka birşey mi var onu öğrenmeye çalışıyorum.

Benim de sorum o ama hepsine tek tek bakarak hatırlayamam. O oyun sadece benden mi kaldırılmış olabilir yoksa herkesten mi?
Her iki durum da mümkün. Oyun hâlâ kütüphanede olup toplam oyun sayısına sayılmıyor da olabilir.

Kendiniz hatırlayamıyorsanız Steam Destek’e sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı