Steam'de oyunlar oyna butonuna bastıktan sonra açılmıyor

Vaynex0

Centipat
Bilgisayara format attıktan sonra Steam'de oyunu oynaya bastıktan sonra çalışıyor diyor sonra oyun hiç açılmadan hata mesajı vermeden kapanıyor. Gezmediğim forum kalmadı her şeyi denedim ama yok olmuyor. Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bahsi geçen oyun için rapor oluşturun.

Bilgisayara format attıktan sonra Steam'de oyunu oynaya bastıktan sonra çalışıyor diyor sonra oyun hiç açılmadan hata mesajı vermeden kapanıyor. Gezmediğim forum kalmadı her şeyi denedim ama yok olmuyor. Yardım edin.
Bu sorunlar dll ile ilgili oluyordu genellikle ama yinede Process Monitor ile rapor oluşturun

Bahsi geçen oyun için rapor oluşturun.
Bu sorunlar dll ile ilgili oluyordu genellikle ama yinede Process Monitor ile rapor oluşturun

Visual C++ programlarını indirmen gerek.
Hangilerini indirmem gerek?

@Vaynex0

DirectX'i indirip kurar misiniz?

Daha öncesinde kurmuştum şimdi tekrar kurup denedim aynı.

Hangilerini indirmem gerek?
Hocam sizde hangileri eksik bilmiyorum ama şöyle bir çözüm var. Epic games'ten fall guys indirin. Açarken sizin için otomatik indirecek ve kurulum ekranı göreceksiniz. Epic games'in böyle bir desteği var. Kurulunca oyunu kapatıp bilgisayarı yeniden başlatın. Sorun çözülebilir.

Eger mevcutsa C:\Windows\System32 konumundan d3d8.dll'yi kaldirip tekrar DirectX kurulumunu calistirin bakalim. Ayrica formattan sonra güncel ekran karti sürücüsünü yüklediniz mi?
Hocam sizde hangileri eksik bilmiyorum ama şöyle bir çözüm var. Epic games'ten fall guys indirin. Açarken sizin için otomatik indirecek ve kurulum ekranı göreceksiniz. Epic games'in böyle bir desteği var. Kurulunca oyunu kapatıp bilgisayarı yeniden başlatın. Sorun çözülebilir.
Emekleriniz için teşekkürler. Formattan sonra ekran kartı sürücüsünü yanlış yüklemişim sanırım doğrusunu yükledikten sonra sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı