Steam'de Parayı Nasıl Katlayabiliriz?

Makaleler
9
Yer
Detroit
Merhabalar,

Önceden Steam'e yüklenmiş 50 TL bakiyem vardı. CS:GO kutularımı da satarak 94 TL daha kazanmayı başardım. Şimdi bu parayı nasıl daha fazla yapabilirim, Steam markette alıp daha yüksek fiyata satmak iyi bir fikir mi? Fiyatları artan itemları nerede görebilirim, bir tavsiyeniz var mı?

Kriterim ise ayrıca para yüklemek istemiyorum, tüm para işlemleri sadece Steam bakiyesi ile yapılsın.

Teşekkürler.

Zup! ve Hentai oyunlarını indirimde 1 TL'den alın, sonrasında Idle Master ile kartlarını kasın.
Her oyun başına en az 2 TL kazanırsınız, hatta bazı kartlar beklenince toplam 4-5 TL kazandırıyor.

Merhabalar,

Önceden Steam'e yüklenmiş 50 TL bakiyem vardı. CS:GO kutularımı da satarak 94 TL daha kazanmayı başardım. Şimdi bu parayı nasıl daha fazla yapabilirim, Steam markette alıp daha yüksek fiyata satmak iyi bir fikir mi? Fiyatları artan itemları nerede görebilirim, bir tavsiyeniz var mı?

Kriterim ise ayrıca para yüklemek istemiyorum, tüm para işlemleri sadece Steam bakiyesi ile yapılsın.

Teşekkürler.
Valla ben cs go da galil ar karanlık harabeleri 50 tlye aldım şuan 120 tl. Steam'de kar yapmanın en iyi yolu bir eşyayı alıp biraz bekleyip pahalıya satmak.

Geri
Yukarı