Steam'de pazar bekletmesi ne zaman biter?

ZyNeX1907

Centipat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar ben yaklaşık 11,12 gün önce bu Steam Guard etkinleştirmeyi yaptım 13 şubatta bekletme bitecek ve satışa sunulacak CS'den çıkardığım item kasa çıkarmıştım o zamanlar bunun fiyatı 39,40 TL idi şimdi 24,25 TL. Şimdi ben bu listelemeyi iptal edip tekrardan koysam bir 15 gün daha süresi uzar mı yoksa 13 şubatta yine biter mi?

Steam Guard bir defaya mahsus bekletiyor, sonrasında istediğin kadar satıştan kaldırıp tekrardan koyabilirsin, herhangi bir bekleme süresi olmaz, yalnızca onay ister.

Ne zaman koyarsan o zaman tekrar süren başlar.

Uzarmı yine süre yani bekliyim mi 13 şubata kadar ondan sonramı fiyatı değiştireyim süresi uzamasın diye.
Steam Guard bir defaya mahsus bekletiyor, sonrasında istediğin kadar satıştan kaldırıp tekrardan koyabilirsin, herhangi bir bekleme süresi olmaz, yalnızca onay ister.

Yok o değil benim 13 şubatta bitiyor süresi şimdi onu bozup tekrardan koysam 15 gün daha süresi uzarmı onu sormuştum :)

Yok o değil benim 13 şubatta bitiyor süresi şimdi onu bozup tekrardan koysam 15 gün daha süresi uzarmı onu sormuştum :)

Senin koyduğun eşyanın süre ile bir alakası yok. Sen Steam Guard'ı aktif ettiğin için süre koyuyor, eşyanın listelenmesini iptal etsen de o süre işlemeye devam edecek. Toplamda 2 hafta bekleyeceksin yani.

Senin koyduğun eşyanın süre ile bir alakası yok. Sen Steam Guard'ı aktif ettiğin için süre koyuyor, eşyanın listelenmesini iptal etsen de o süre işlemeye devam edecek. Toplamda 2 hafta bekleyeceksin yani.

Guardı açmazsan koyduğun zamana göre işler.

Yeni konular

Geri
Yukarı