Steam Steam'de pazara koyduğum eşya 1 haftadır satılmıyor

Emircan74i39

Hectopat
Daha fazla  
Steam yaz indirimleri başlamadan CS:GO'da sahip olduğum M4 desenim vardi indirimler geldigi icin satip oyun almak istedim ama 1 haftadır satılmadı bugün fiyatını bayağı bir aşağı indirdim hâlâ ses seda yok desen 380TL iken 370'den koydum satışa desen 434TL'yi bile gördü hâlâ alan yok simdi 350TL'ye indirdim ama hâlâ yok başka bir yolu var mı bunun?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230707-115126_Steam.jpg
    Screenshot_20230707-115126_Steam.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 88
Steam yaz indirimleri başlamadan CS:GO'da sahip olduğum M4 desenim vardi indirimler geldigi icin satip oyun almak istedim ama 1 haftadır satılmadı bugün fiyatını bayağı bir aşağı indirdim hâlâ ses seda yok desen 380TL iken 370'den koydum satışa desen 434TL'yi bile gördü hâlâ alan yok simdi 350TL'ye indirdim ama hâlâ yok başka bir yolu var mı bunun?

En ucuz seninki ve alınmıyorsa. Alınmıyordur hocam. Fiyatı daha aşağı çekip "Satın Alım" oluşturmuş ise o fiyata koyup komisyon kesilip size kalanı gelecek şekilde satabilirsiniz.

Dediğin gibi sipariş fiyatına koyabilirsin dahada satılmazsa. Ama ben olsam en düşük satan kişiden hafif yukarı koyardım.

Dediğin gibi sipariş fiyatına koyabilirsin daha da satılmazsa. Ama ben olsam en düşük satan kişiden hafif yukarı koyardım.

En düşük satan kisi 380'den satıyor ama hocam ben bu deseni bedavadan hellcaseden çıkardım yani bana fark etmiyor fiyati.
Sadece 270TL lazim 3 4 tane oyun ekledim sepete.

Steam pazarı zaten sarı siteye dönmüş en düşük satış 380 listeme ise 279TL.

Son düzenleme:
Bedava derken hangi kasadan çıkardın?
270 TL eline geçecek şekilde ayarla satışa çıkar illa birisi alır. Ben olsam 380 den koyardım ama hemen satılsın istiyorsan dediğim gibi yap bekle.

Bedava derken hangi kasadan çıkardın?
270 TL eline geçecek şekilde ayarla satışa çıkar illa birisi alır. Ben olsam 380'den koyardım ama hemen satılsın istiyorsan dediğim gibi yap bekle.

Kasadan değil günlük ödülden 15 cent çıkardim sonra hesaptaki diğer paralarla kasa savaşına girdim oradan çıkan deseni upgrade yapa yapa aldım bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı