Steam'de resimler yüklenmiyor

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
Birkaç gündür Steam arayüzünde "mağaza" kısmındaki resimler aşağıdaki şekilde bozuk çıkıyor. Silip tekrar yükleme çözüm olmadı.
Bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı? Yardımcı olanlara teşekkürler :)

steam.PNG

Bu sorun bazen bende topluluk ve atölyede başıma geliyor. Ben bunu google üzerinden steam'a girip o atölyeye giderek çözmüştüm. Siz de aynı şekilde google üzerinden mağazaya gitmeyi dener misiniz?

Birkaç gündür Steam arayüzünde "mağaza" kısmındaki resimler aşağıdaki şekilde bozuk çıkıyor. Silip tekrar yükleme çözüm olmadı.

Eki Görüntüle 1253317
İnternet ile alakalı olabilir. Hızınız kaç acaba? 50mb/s internet kullanıcısıyım, steam'da indirimler başladığı zamanlar oluyor böyle ama bir kaç gün içinde düzeliyor.

Bu sorun bazen bende topluluk ve atölyede başıma geliyor. Ben bunu google üzerinden steam'a girip o atölyeye giderek çözmüştüm. Siz de aynı şekilde google üzerinden mağazaya gitmeyi dener misiniz?
Aynen Chrome tarayıcı üzerinden Steam'e girince problem yok. Steam'in kendisi içerisinden girince bu durum var. İndirimlere bakarken sorun yaratıyor.

İnternet ile alakalı olabilir. Hızınız kaç acaba? 50mb/s internet kullanıcısıyım, steam'da indirimler başladığı zamanlar oluyor böyle ama bir kaç gün içinde düzeliyor.
Olabilir hocam teşekkürler. Hızım çok düşük (16 mbps).
O sayfada beklemeyi de denedim acaba yükleyecek mi diye, yok.

Eki Görüntüle 1253317
Hocam modemi resetleyip tekrar dener misiniz?

Geri
Yukarı