Steam'de rozet işlemek için en ucuz koleksiyon kart setleri nelerdir?

odunq

Hectopat
Daha fazla  
Steam üzerinden rozetleri işlemek için ucuz kart setleri arıyorum. En ucuz rozet işleme için bildiğiniz koleksiyon kartı setlerini atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuradan fiyatlarına dolar bazında bakabilirsin hocam.

STC Set Prices Set Price bölümünü ucuzdan pahalı yapabilirsin.

Cevaplar için teşekkürler fakat bunlar pek işe yaramıyor. En ucuz set 3,50TL civarı diyor mesela.

Ben Steam Inventory Helper kullanıyorum. Steam rozetler kısmına girdiğimde olmak istediğim levelı giriyorum ve bana rastgele kart setleri öneriyor. Fiyatlarına bakarak en uygunlarını alıyorum. Tekil fiyatının düşük olmasına ve setin 5 6 karttan oluşup ucuza geldiğinden emin oluyorum. Eğer istediği fiyatta kart setleri çıkmazsa tekrar level girip yeni setler önermesini sağlıyorum.

Geçenlerde ucuza alıp beklettiğim setleri aşağıya yazacağım ancak güncel fiyatları ne durumda olur bilemem.

Andarilho (1.9 TL Set fiyatı)
Comit the Astrodian (1.85 TL Set fiyatı)
Operation swat (2.21 TL Set fiyatı)
Streng Check (4.01 TL'ye geliyor sebebide Future kartının fiyatı tek başına 2 tl olmuş. 40 krş bir şeydi ben alırken)
The Shadowland (2.16 TL Set fiyatı)

Son düzenleme:
Ben Steam Inventory Helper kullanıyorum. Steam rozetler kısmına girdiğimde olmak istediğim levelı giriyorum ve bana rastgele kart setleri öneriyor. Fiyatlarına bakarak en uygunlarını alıyorum. Tekil fiyatının düşük olmasına ve setin 5 6 karttan oluşup ucuza geldiğinden emin oluyorum. Eğer istediği fiyatta kart setleri çıkmazsa tekrar level girip yeni setler önermesini sağlıyorum.
Geçenlerde ucuza alıp beklettiğim setleri aşağıya yazacağım ancak güncel fiyatları ne durumda olur bilemem.

Andarilho (1.9 TL Set fiyatı)
Comit the Astrodian (1.85 TL Set fiyatı)
Operation swat (2.21 TL Set fiyatı)
Streng Check (4.01 TL'ye geliyor sebebide Future kartının fiyatı tek başına 2 tl olmuş. 40 krş bir şeydi ben alırken)
The Shadowland (2.16 TL Set fiyatı)
Andarilho ve The Shadowland 2 TL civarında görünüyor evet teşekkürler. Başka varsa atabilirsiniz yine.

Rica ederim. Maalesef yakında aldığım başka kart setim yok. Kaç set işlemeyi düşünüyorsunuz? Her setten 5'er kere alıp işleyebilirsiniz.
En son yaptığımda ortalama 60-70 kuruşa geliyordu setler fazla uğraşmadım. Şimdi bakıyorum epey pahalı. 100-150 set filan düşünüyordum ama fiyatlara göre tekrar bir bakacağım.

En son yaptığımda ortalama 60-70 kuruşa geliyordu setler fazla uğraşmadım. Şimdi bakıyorum epey pahalı. 100-150 set filan düşünüyordum ama fiyatlara göre tekrar bir bakacağım.
Gerçekten artık çok daha pahalı. Dediğim eklentiyle daha rahat bulabileceğini düşünüyorum.

Erzurum (2.58 TL Set fiyatı)
Blazing Sails (2.53 TL Set fiyatı)
Bu setlerde bana kalırsa gayet makul.

Gerçekten artık çok daha pahalı. Dediğim eklentiyle daha rahat bulabileceğini düşünüyorum.

Erzurum (2.58 TL Set fiyatı)
Blazing Sails (2.53 TL Set fiyatı)
Bu setlerde bana kalırsa gayet makul.
Teşekkürler. 2TL veya bulabilirsem altına bir şeyler bakacağım artık.

Geri
Yukarı