Çözüldü Steam'de satışa çıkarılan CS:GO eşyalarının satışı iptal edilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Steam'de önceden birkaç eşyayı satışa çıkardım, sonra vazgeçtim kasayı satmayıp anahtar alıp açayım dedim. Steam'in internet sitesinde satışa koyduğumuz eşyaların iptal edilebileceği yazıyor. Ancak "aktif listelemelerime" girdiğimde iptal edebileceğim satış 0 gözüküyor. Ama satışa çıkardığım eşyalar henüz satılmamış. "-" olanlar satılmış, yanında bir işaret olmayanlar henüz satılmamış demek (aşağıya görselini attım). 4 eşya henüz satılmamış. Bunları iptal etmek istiyorum. Ama iptal edebileceğim yere girdiğimde iptal edebileceğim sayı "0" gözüküyor. Onun da görselini aşağıya bırakıyorum.

Ekran görüntüsü 2023-09-10 185650.png

Ekran görüntüsü 2023-09-10 185727.png

Çözüm
Hocam, şimdi orayı kayıt dosyası gibi görün.
Listeleme oluşturmuşsunuz yani satışa o tarihte koymuşsunuz. Eksi (-) olanlar, listeleme oluşturduğunuz kasalar, satılma tarihi ve alıcı adı yazar. Listeleme oluşturduğunuz kasalar satılmış ve - yazanlar o kasalar. Siz 4 tane kasa satmışsınız.

5E245CCD-231F-4A17-A8B8-80B26872BD14.jpeg
Alttaki kasayı satışa koymuşsunuz ve üsttekide, alttaki kasanın satıldığını belirtiyor.
Satıldığında üzerine (-) gelmez, böyle olur.

Kötü anlatmışsam kusura bakmayın.
Onun üstündeki - olanlar, listeleme oluşturuldu yazan zaten.
Hocam ben tam anlayamadım biraz ayrıntı verirseniz sevinirim benim demek istediğim listeleme oluşturuldu denenler satılmadı satılanların yanında alıcı ve "-" ibaresi var. Ben satılmayanları iptal edemiyorum demek istiyorum yani onlar satılmadı demek istiyorum hatam varsa anlatırsanız sevinirim.

Listeleme oluşturmuşsunuz yani satışa o tarihte koymuşsunuz. Eksi (-) olanlar, listeleme oluşturduğunuz kasalar, satılma tarihi ve alıcı adı yazar. Listeleme oluşturduğunuz kasalar satılmış ve - yazanlar o kasalar. Siz 4 tane kasa satmışsınız.

5E245CCD-231F-4A17-A8B8-80B26872BD14.jpeg
Alttaki kasayı satışa koymuşsunuz ve üsttekide, alttaki kasanın satıldığını belirtiyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Eki Görüntüle 1940117

Hocam anladım sağolun, çözüm olarak işaretledim anlatımınızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı