Steam'de SSD gözükmüyor

Ensar schwarz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Az önce 265 gblık bir m2 nvme ssd yi pc'me taktım. Hiçbir ayar yapmadan bilgisayar bölümünde gözüküyor. İçerisine dosya atıp alabiliyorum. Fakat steam'da bir oyunu ssd ye yüklemek istediğimde ssd'yi göremiyorum. Bilgisi olan bir kişi yardımcı olursa sevinirim.

Anakart: Asus Prime A320M-K

Dosya Ekleri

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    29 KB · Görüntüleme: 176
  • Ads2ız.png
    Ads2ız.png
    8,9 KB · Görüntüleme: 155
  • Adsız33.png
    Adsız33.png
    34,4 KB · Görüntüleme: 144
Merhaba. Az önce 265 GB'lık bir M.2 NVMe SSD'yi PC'me taktım. Hiçbir ayar yapmadan bilgisayar bölümünde gözüküyor. İçerisine dosya atıp alabiliyorum. Fakat Steam'da bir oyunu SSD'ye yüklemek istediğimde SSD'yi göremiyorum. Bilgisi olan bir kişi yardımcı olursa sevinirim.

Birinci resimdeki en alttaki seçeneğe basın.

Anladığım kadarıyla diske harf atanmamış. Doğru mu? Eğer atanmamışsa bu rehber ile diske harf atayıp tekrar deneyin.

Anladığım kadarıyla diske harf atanmamış. Doğru mu? Eğer atanmamışsa bu rehber ile diske harf atayıp tekrar deneyin.

Hayır, bilgisayarıma girdiğimde ssd diskine ''E'' harfini otomatik olarak vermiş. Üst mesajdaki fotografta mevcut.
Hayır, bilgisayarıma girdiğimde ssd diskine ''E'' harfini otomatik olarak vermiş. Üst mesajdaki fotografta mevcut.
Ayrıca dediğiniz yöntemi de denedim. Komutu yazdıgımda enabled olarak gösteriyor.

Geri
Yukarı