Steam'de tanımadığım insanlar mesaj atıyor

erglmz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Son zamanlarda Steam'den tanımadığım insanlar bana bir dolandırıcı hesabınızı kullanıp beni dolandırdı veya bedava CS:GO skinleri için linke tıkla gibi mesajlar atmaya başladı. Haftada 1 2 defa böyle şeyler geliyor. Hepsini mesaj yazmadan engelliyorum ama çok sıkıldım. Ayarlardan nasıl ekli olmayan insanların mesaj atmamasını ayarlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Son zamanlarda Steam'den tanımadığım insanlar bana bir dolandırıcı hesabınızı kullanıp beni dolandırdı veya bedava CS:GO skinleri için linke tıkla gibi mesajlar atmaya başladı. Haftada 1 2 defa böyle şeyler geliyor. Hepsini mesaj yazmadan engelliyorum ama çok sıkıldım. Ayarlardan nasıl ekli olmayan insanların mesaj atmamasını ayarlayabilirim?

Profil mesajı olarak atıyorlarsa. Bunu yapabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• steam.png
    steam.png
    227,1 KB · Görüntüleme: 102
Linklere sakın tıklama. Hesabını girdiğin anda çalarlar ve profiline yorum olarak mı yazıyorlar? Öyle yapıyorlarsa profile yorum yazmayı kapatabilirsin.

Arkadaş listenizde olmayan kullanıcılar doğrudan mesaj atamaz diye biliyorum. Profil sayfanızdan yorum alıyorsanız ayarlar kısmından onu engellemeniz mümkün.

Arkadaş listenizde olmayan kullanıcılar doğrudan mesaj atamaz diye biliyorum. Profil sayfanızdan yorum alıyorsanız ayarlar kısmından onu engellemeniz mümkün.

Hocam bende öyle zannediyordum fakat atıyorlar bir şekilde hatta mesajı görmeden önce uyarı veriyor bu arkadaş ekli değil mesajı görmek istiyor musunuz diye.

Geri
Yukarı