Steam'de topluluk pazarından ürün satın alınmış

Verdiginiz cerez izinlerine de dikkat edin.
Hatta steam bilgilerinizi tarayicidan kaldirin. Cünkü eger kart düsürme uygulamasi kullandiysaniz bilirsiniz, cerezlerdeki uzun steam kodunu uygulamaya girdiginiz an hesabiniz aciliyor. Sizden ne steam guard kodu istiyor nede size mail geliyor. Ama hesap aciliyor.
Eger girecekseniz beni hatirla secenegine tiklamayin.

Verdiginiz cerez izinlerine de dikkat edin.
Hatta Steam bilgilerinizi tarayicidan kaldirin. Cünkü eger kart düsürme uygulamasi kullandiysaniz bilirsiniz, cerezlerdeki uzun Steam kodunu uygulamaya girdiginiz an hesabiniz aciliyor. Sizden ne Steam Guard kodu istiyor ne de size mail geliyor. Ama hesap aciliyor.
Eger girecekseniz beni hatirla secenegine tiklamayin.

Hocam pek anlayamadım daha net anlatabilir misiniz
Evet kullandım Idle Master falan ne yapmam gerek acaba?

kesinlikle, saçma sapan işler!
Saçma işler değil siz büyük ihtimalle attığım videodaki gibi girdiğiniz site de steam hesabınızı girdiniz ve adama kendiniz teslim ettiniz sayılır. Olabilir insanlık hali ama kendi hatanızı kabullenin ve değiştirmediyseniz acilen steam hesap şifresini felan değiştirin bir daha girip api keyinizi değiştirme ihtimalleri var.

Hocam pek anlayamadım daha net anlatabilir misiniz
Evet kullandım Idle Master falan ne yapmam gerek acaba?
Hocam tarayicidan tüm cerez verilerini silin.
Idle master kullanirken sizden steamlogin secure adinda uzun bir kod istiyor ya, o kodu cerezlerden alip uygulamaya girince hesabiniz direkt aciliyor. Ve sizden ne steam guard kodu nede falan yerden giris yapildi diye mail geliyor.
Eger tarayicidan steame giris yaparken,beni hatirla secenegine tiklarsan. O steamloginsecure kodu cerezlere kaydoluyor. Ve sen yanlislikla baska kötü amacli bir siteye girip cerezlere izin verirsen, senin steamlogin secure koduna ulasabilme ihtimaleri var.
Yani verdiginiz cetez izinlerine dikkat edin. Her gelen siteye izin vermeyin.

Veya arkadasin dedigi gibi 3. Part sitelerde steam hesabiniza girerseniz o kodu gene alabiliyorlar.

Hocam tarayicidan tüm cerez verilerini silin.
Idle Master kullanirken sizden steamlogin secure adinda uzun bir kod istiyor ya, o kodu cerezlerden alip uygulamaya girince hesabiniz direkt aciliyor. Ve sizden ne Steam Guard kodu ne de falan yerden giris yapildi diye mail geliyor.
Eger tarayicidan Steam'e giris yaparken, beni hatirla secenegine tiklarsan. O steamloginsecure kodu cerezlere kaydoluyor. Ve sen yanlislikla baska kötü amacli bir siteye girip cerezlere izin verirsen, senin steamlogin secure koduna ulasabilme ihtimaleri var.
Yani verdiginiz cetez izinlerine dikkat edin. Her gelen siteye izin vermeyin.

Veya arkadasin dedigi gibi 3. part sitelerde Steam hesabiniza girerseniz o kodu gene alabiliyorlar.

Tamaam hocam yaptım çerezleri sildim.

Saçma işler değil siz büyük ihtimalle attığım videodaki gibi girdiğiniz site de Steam hesabınızı girdiniz ve adama kendiniz teslim ettiniz sayılır. Olabilir insanlık hali ama kendi hatanızı kabullenin ve değiştirmediyseniz acilen Steam hesap şifresini falan değiştirin bir daha girip API keyinizi değiştirme ihtimalleri var.

Skinclub'ın güvenli olduğunu sanıyordum artık girmeyeceğim oraya.

Son düzenleme:
Tamaam hocam yaptım çerezleri sildim.

Skinclub'ın güvenli olduğunu sanıyordum artık girmeyeceğim oraya.
Evet güvenli değil girdim siteye giriş yapmaya çalıştığında hesaba giriş yapmanı istiyor, bir daha böyle sitelere girmezsin herhalde :D Hellcase, keydrop ve csgocases bunlar güvenilir olanlar ama girerken de bu sitelere girdiğine dikkat et mesela keydrop yerine keydr0p gibi bir site oluşturup yine hesap çalmaya çalışabilirler.
1683625042693.png

Evet güvenli değil girdim siteye giriş yapmaya çalıştığında hesaba giriş yapmanı istiyor, bir daha böyle sitelere girmezsin herhalde :D hellcase, keydrop ve csgocases bunlar güvenilir olanlar ama girerken de bu sitelere girdiğine dikkat et mesela keydrop yerine keydr0p gibi bir site oluşturup yine hesap çalmaya çalışabilirler. Eki Görüntüle 1772335

Evet hocam dediğinize katılıyorum artık daha dikkatli olacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı