Steam'de Yeni Kütüphane Oluşturmanın Zararı Var mıdır?

İçinde sadece Steam'in bulunduğu bir disk oluşturmak en mantıklı seçenektir. Bir disk oluşturun ve ''Steam'' klasörünü o diske taşıyın. Format ve benzeri durumlarda bu şekilde diskleri ayırmak verileri tekrar indirmemek için güzel bir yöntem.
Capture.JPG

Uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum ve gerçekten çok mantıklı bir yol oldğunu düşünüyorum. :)

İçinde sadece Steam'in bulunduğu bir disk oluşturmak en mantıklı seçenektir. Bir disk oluşturun ve ''Steam'' klasörünü o diske taşıyın. Format ve benzeri durumlarda bu şekilde diskleri ayırmak verileri tekrar indirmemek için güzel bir yöntem.
Eki Görüntüle 253952
Uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum ve gerçekten çok mantıklı bir yol oldğunu düşünüyorum. :)
100GB alan Oyunlarınıza yetiyor mu peki Kral yoksa sadece hızlı başlaması avantajlı olan multiplayer oyunlarımı atıyorsunuz?

Steam varsayılan kütüphane C dedir. Ayrıca diğer sabit disk D ye kütüphane oluşturup kullanabilirsin. Yeni oyın indirirken zaten nereye yükleneceğini sistem sorduğunda ona yüklersin. Ben tüm oyunlarımı D ye yüklerim. Format sonrası hemen klasörü gösteririm oyun indirmeye gerek kalmaz. Ayrıca Rainbow Six gibi rekabetçi online oyunumu ise SSD olan C sürücüsüne yükledim oradan kullanmak da oyunun hızlı yüklenmesini sağlıyor. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı