Steam'de Yüklenen oyun tekrar indiriliyor

ErdalAbiÇayBana

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Left 4 dead 2 oyununu indirirken laptopu ekranı açık bir şekilde bıraktım. Geri geldiğimde uykuya geçmiş. Açtığımda ise yüklendiğini gördüm. Oyunu başlat'a tıkladığımda ise tekrar sıfırdan indirme başlıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Yaklaşık 7.5 GB indi oyunun boyutunun 13 GB olduğunu öğrendim şimdi tekrardan 7.5 indiriyor bu güncellemedir değil mi? Birkaç yerde okudum uykuya geçtiği için Steam'ın kafası karışmış olabilir gibi şeyler yazıyordu. Benim de kafam karıştığı için... :D Uzman kişilere sorma gereği duydum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uykuya girdiğinde indirme devam etmediği için yüklememiş olabilir. Fakat yüklenmiş olarak gösterebilir. Yeniden indirmekten başka bir çözüm yolu olacağını sanmıyorum. Bilgisayarı açık bırakıyorsanız uyku moduna girmemesini ayarlayın.

Benzer konulara baktığımda appmanifest dosyasına kod yapıştırma önerilmiş. Bu oyunda da mümkün mü? İnternetim yavaş tekrar buna katlanmak istemiyorum :(
@Jira @Recep Baltaş
appmanifest_550.acf adlı dosyanın içinde bunlar var
Kod:
"AppState"
{
    "appid"        "550"
    "Universe"        "1"
    "name"        "Left 4 Dead 2"
    "StateFlags"        "1538"
    "installdir"        "Left 4 Dead 2"
    "LastUpdated"        "0"
    "UpdateResult"        "4"
    "SizeOnDisk"        "0"
    "buildid"        "0"
    "LastOwner"        "76561198357525504"
    "BytesToDownload"        "8097552256"
    "BytesDownloaded"        "8678672"
    "AutoUpdateBehavior"        "0"
    "AllowOtherDownloadsWhileRunning"        "0"
    "UserConfig"
    {
        "language"        "turkish"
    }
    "InstalledDepots"
    {
    }
    "MountedDepots"
    {
    }
    "StagedDepots"
    {
        "551"
        {
            "manifest"        "7766626007672114623"
            "size"        "9650427646"
            "dlcappid"        "0"
        }
        "552"
        {
            "manifest"        "6880502142660486400"
            "size"        "3634493878"
            "dlcappid"        "0"
        }
    }
}

@Recep Baltaş Hocam oyun dosyalarından girdiğimde oyun açılıyor fakat steam'den girmek istediğimde baştan indiriliyor. Bir türlü düzeltemedim lütfen yardım edin. :)

Benzer konulara baktığımda appmanifest dosyasına kod yapıştırma önerilmiş. Bu oyunda da mümkün mü? İnternetim yavaş tekrar buna katlanmak istemiyorum :(

[/CODE]
Bazen bu tür sorunlar olabiliyor Steam'da, bende yaşıyorum bazen böyle sorunlar, hatta birkeresinde Steam'da bir sorun vardı açılmıyordu Steam'ı silmiştim bundan dolayı, gerçi benim hatamdı, Steam ile birlikte oyunu'da silmişim yanlışlıkla, bunun gibi durumlarla karşılaşılabiliniyor, ve hatta Steam'dan kaynaklanan sorunlar olabiliyor, umarım sorununu çözersin.

Bazen bu tür sorunlar olabiliyor Steam'da, bende yaşıyorum bazen böyle sorunlar, hatta birkeresinde Steam'da bir sorun vardı açılmıyordu Steam'ı silmiştim bundan dolayı, gerçi benim hatamdı, Steam ile birlikte oyunu'da silmişim yanlışlıkla, bunun gibi durumlarla karşılaşılabiliniyor, ve hatta Steam'dan kaynaklanan sorunlar olabiliyor, umarım sorununu çözersin.
bu oyunu çok istiyordum bir o kadar hevesle indirdim olana bak :( İnşallah bir şeklide düzeltebilirim :)

bu oyunu çok istiyordum bir o kadar hevesle indirdim olana bak :( İnşallah bir şeklide düzeltebilirim :)
Öncelikle hangi oyunu indiriyorsun, ve birde ben tam oyuna girmek istediğimde oyunun silindiğiyle karşılaştım, yani seni anlıyorum, ve Not; silinen oyunum Total War Atilla'idi bunda söyleyim dedim.

Öncelikle hangi oyunu indiriyorsun, ve birde ben tam oyuna girmek istediğimde oyunun silindiğiyle karşılaştım, yani seni anlıyorum, ve Not; silinen oyunum Total War Atilla'idi bunda söyleyim dedim.
Left 4 dead 2 indirdim dün, tam 100'de 100 oldu uykuya geçti laptop boşta kaldığı için hemen saniyesi saniyesine açtım pc'yi oynaya bastım baktım baştan indiriyor :( . Çok sinir edici bir durum. Steam dosyalarından oyuna girebiliyorum ama steam'den giremiyorum.

@EbuHasan Total War Atilla nasıl oyun ? bfme benziyor galiba. O tür oyunları çok seviyorum indiririm belki