Steam'de yüklü oyun dosyalarını Epic Games'e taşıma

astonishedflyer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam üzerinden Rainbow Six Siege'yi indirip bunu Epic Games'e taşıyabilir miyim? Epic Games'den Rainbow Six Siege aldım fakat Epic'in indirme hızı Steam'e göre aşırı düşük. Böyle bir şey mümkün olabilir mi? En azından küçük dosyaları indiririm.

Merhaba. Steam üzerinden Rainbow Six Siege'yi indirip bunu Epic Games'e taşıyabilir miyim? Epic Games'den Rainbow Six Siege aldım fakat Epic'in indirme hızı Steam'e göre aşırı düşük. Böyle bir şey mümkün olabilir mi? En azından küçük dosyaları indiririm.

Epic Games hızını düzeltmek için Engine'in içine kod atıyorsunuz, mümkün dediğiniz işlemde ama Epic Games gösterdiği kadar da yavaş indirmiyor.

Epic'ten indirmeyi başlat sonra duraklat programı kapat indirme klasörüne gir Steam dosyalarını kopyala GTA 5 için denediydim işe yarıyor.

İndirmeyi başlat 1 2 MB indirdikten sonra durdur. Epic Games'i tamamen kapa arkada çalışmasın. Steam'dan inen oyunun içeriğini kesip Epic Games klasörünün içine atın ardından ise Epic Games'i aç ve dosya doğrulamasını bekle. GTA 5 için zorla yaptım 1M paramıda aldım ve Steam'dan oynamaya devam ettim :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı