Steam'de Yüklü Oyun Tekrar İndirme Problemi

Bu yolu takip edip oyun hangi sürücüde ise onu varsayılan olarak seçin hocam eğer burada gözükmüyor ise tekrardan ekleyiniz.
Orada gözüküyor klasörüm az önce farklı bir disk varsayılan olarak seçilmiş oyunun kurulu olduğu klasörü varsayılan olarak seçtim hala düzelmedi
AppManiFest dosyasını bulup gerekli konuma atın sorununuz çözülecektir.
Appmanifest dosyası mevcut atıyorum oyunu başlatasıya kadar güncelleme gözükmüyor başlat'a basınca güncelleme geliyor ve RainbowSix.exe hatası veriyor
Bende de olmuştu böyle bir sorun aynı oyunda. İndirmeyi başlattım, biraz indikten sonra otomatik olarak başladı oyun. Biraz dene belki çözülür sorunun.
Deniyorum şimdi indirmeye başladım

Dün akşam oynamak için Tom Clancy R6'ya girdiğimde oyunu tekrar yükleme talebi gönderdi. Fakat oyunun dosyaları hala bulunmakta.Tekrar indirmeden nasıl düzeltebilirim sorunu?
Oyuna girmeyi denediğimde 3 saniye civarı başlatılıyor yazıyor oyuna girdi gözüküyor, ama sonra çevrimiçi oluyor Steam oyun açılmıyor az önce Dosya bütünlüğünü doğrula butonuna bastığımda 50GB indirme yapmaya başladı sorun nedir acaba ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
steamdan çıkış yap ve tekrar gir. bunu dene.

Belki işe yaramaz çünkü ben denediğimde 20 dakika içinde çözülmüştü olay.
23 GB oldu hala indirmeye devam ediyor. Hiç olmadı bitmesini bekleyip deniyecem.
56GB Güncellemenin 33GB'ı bitti. Disk alanı indirme başlamadan önce '104 GB' boş alan olduğunu gördüm ve şuan baktığımda hala boş alanın '104 GB' olduğunu görüyorum dosya indirmiyor heralde
56GB İndirimini yaptım yeniden başlattım bilgisayarı adından steam'e girdiğimde 41 GB daha güncelleme geldiğini gördüm ve pes ettim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı