Steam'de Yüklü Oyunu Tekrar Yükleme Sorunu

mk34_34

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Türkiye
Sorunum aşağıda verdiğim linkteki gibi olmasına rağmen sorunu çözemedim.

Son düzenleme:
Dosyalar konudaki gibi duruyor ise sadece steamapps klasorunu yedekleyin. Steami silin. Tekrar kurun. Steamapps klasorunu yerine geri koyun. Dosyalari dogrulayin. Cozulmesi gerekir.

Hocam kayit dosyalari eger ayarlarda secili ise Steam bulutuna depolaniyor. Eger emin degilseniz ya da garanti olsun istiyorsaniz internette save dosyasi nerede onu arastirin. Genelde Documents/Dosyalarim bolumunde oluyor.
Bir haberde bahsedilmis.

Buradaki problemde sorunu appmanifest dosyasından çözüldüğünü gördüm. Fakat o dosyaya ne yazacağımı bilmiyorum. Ben de NBA 2K20 inmiş bir durumda olmasına rağmen Steam inik değilmiş gibi gösteriyor. Göründüğü gibi oyunu tekrardan indirmeye çalışıyor. Appmanifeste ne yazmam gerektiğine yardım ederseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8,2 KB · Görüntüleme: 135
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    13,3 KB · Görüntüleme: 104
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    40 KB · Görüntüleme: 131
Son düzenleme:
Oyunu tekrar indirmek zorunda kaldım. Sorun çözüldü. Ancak çözüm sayılmaz.
Oyunu tekrar indirmek zorunda kaldım. Sorun çözüldü. Ancak çözüm sayılmaz.
Sorunu tekrar yaşadıktan sonra şu videodaki arkadaş sayesinde çözdüm. Umarım sizlere de faydalı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı