Çözüldü Yüklü oyunu Steam'de gösterme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akali Ablanız

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steam'dan War Thunder'i indirmiştim sonra SSD'ye format attım oyun HDD'deydi şimdi Steam'ı yükledim ama oyun Steam'de görünmüyor. bu oyunu nasıl Steam'de gösterebilirim?

Çözüm
Oyunun olduğu dosyayı steam>steamapps>common yoluna atın sonrasında War Thunder'ı indirin yine aynı yere indirecektir muhtemelen ama siz yine de kontrol edin. Steam oyunu indirmeye çalışacak ama dosyaların adı aynı olduğu için sadece doğrulama yapacak. Önemli: Dosyaların aynı yerde olmasına dikkat edin(hem indirilecek oyun hem de zaten olan oyun aynı yerde olması lazım)
Oyunun olduğu dosyayı steam>steamapps>common yoluna atın sonrasında War Thunder'ı indirin yine aynı yere indirecektir muhtemelen ama siz yine de kontrol edin. Steam oyunu indirmeye çalışacak ama dosyaların adı aynı olduğu için sadece doğrulama yapacak. Önemli: Dosyaların aynı yerde olmasına dikkat edin(hem indirilecek oyun hem de zaten olan oyun aynı yerde olması lazım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı