Steam'de Ziraat kart veya mobil ödeme ile oyun alınıyor mu?

tpl

Kilopat
Daha fazla  
İlk defa oyun indireceğim (ETS 2). Ziraat para kartım var, ondan çekiliyor mu? Bir de önceden kontörle alınıyordu. Türk Telekom faturasız hat kullanıyorum olur mu? Olursa daha iyi olur. Bilenler yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ziraat banka kartları sorun çıkartabiliyor, net bir şey diyemem.
Mobil ödeme mevcut. Türk Telekom ile ödeme yapılabilir.

Hat üzerinden steam cüzdanına para atarak alım yapabilirsin. Kart konusunda Vakıf bank hesap kartı kullanıyorum sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabiliyorum, ziraat kart ile sorun yaşayacağını düşünmüyorum.

Her ikisiyle de alabilirsin. Sadece kartının yurtdışına ( gerçi yurtiçi satış getirdiler.) açık olup olmadığını mobil uygulamadan kontrol et. Eğer kapalıysa aç ve yükle.

Steam ödeme yaparken Türk bayraklı MasterCard olan logoyu seçmelisin. Ayrıca kartının alışverişe açık olması gerek. Müşteri hizmetlerine bağlanıp kartını açtırabilirsin.

Ziraatin öğrenci kartıyla yapıyorum ben işlemleri. Nakit avansı banka ve kredi kartlarını kullanabiliyorsun. İnternet bankacılığının açık olması gerekebilir.

Mobil ödeme yöntemini önermiyorum. 5 TL lik harcama için 7.5 TL alıyorlar yüksek komisyon dönüyor bu işte ayrıca hattın mobil ödemeye kapatılması taraftarıyım zira sizin en ufak hatanız dahi olmadan karşınıza bir reklam çıkması ile 15 TL den 200 TL ye kadar fatura çıkarabiliyorlar. Kart ile illa steamden almana gerek yok steam cüzdan kodu satan siteler var perdigital, gamesultan vs bunlardan kartın ile alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı