Steam'deki alışverişimi tamamlayamadım

Parzival

Kilopat
Yer
Krypton
Daha fazla  
Meslek
Köle
Steam'den oyun alıyordum ve işim gereği indirimin bitmesine son 1 saat kala sepetimi onaylama fırsatı bulabildim ama kaç defa denediysem sürekli hata verdi sepetteyken. Desteğe falan başvur diyor uygulama ama nasıl başvuracağım sırf sunuculardan kaynaklanan bir problem için sepetteki ürünleri alabilir miyim indirim geçtikten sonra? Aşırı sinir oldum öyle böyle değil tamam haklısınız niye son saate kadar bekliyorsun diyor olabilirsiniz ama benim hakkım bu ben son saatte bile ürün alabilmeliyim. Niye alamıyorum kardeşim o zaman ya niye?

Steam sunucularında bir süredir hatalar yaşanmakta.
Büyük ihtimalle indirim süreleri uzatılacak fakat herhangi bir açıklama yapılmadı.

Şu an da aynı sorun bende de var, merak etmeyin indirim devam edecek. Çözmelerini bekliyelim. Steam alışverişin de herhangi bir bir hata olunca, ürününüz 80 Saat aynı fiyattan alınabilir oluyor.

Sepete ekledim ürünleri ama indirim bittikten sonra ürünler sepetten silindi. Ne yapacağım kaldım mı böylece? Desteğine ticket attım dedim böyle böyle. Çözerler mi?

Eğer yaptığınız sipariş pending'de kaldıysa bekleyin 72 saat içinde geri dönüş yapılacak. Eğer tamamlanırsa sorun yok, hata oluşursa eğer sipariş ettiğiniz indirimli fiyattan yeniden sipariş etmeniz için 72 saat süreniz var.

Sepete ekledim ürünleri ama indirim bittikten sonra ürünler sepetten silindi. Ne yapacağım kaldım mı böylece? Desteğine ticket attım dedim böyle böyle. Çözerler mi?
Şimdi Bu yolu takip edin.

Steam > Yardım > Steam destek > Satın alımlar > #Alıcagınız urun > Bu satın alımı tekrarlamak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı