Steam'deki başarımları toplamanın amacı ne?

Centrius

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Hotline Miami'de tüm başarımları tamamladım. Bayağı zor oldu. Tüm başarımları tamamlayınca en azından bir rozet vereceğini düşünmüştüm. %100 başarım yapmanın herhangi bir ödüllendirmesi var mı?

Bazı oyunlarda belirli bir sayıya ulaştığın zaman 1 kart veriyor. Başka bir ödülü yok. Eğer başarım vitrini oluşturursanız da Perfect Games olarak gözüküyor bitirdiğiniz oyun.

10. seviyede açılan vitrinler var. Burada favori oyunlar, özel metin kutusu, envanter, çizim, ekran görüntüsü tarzı şeyler gözükebiliyor sizin isteğinize bağlı olarak. Başarım Vitrini de bunlardan biri. "Toplamda *** Başarım Kazandı - *** Oyunda Tam Başarım - %** Oyun Bitirme Oranı" tarzında

10. seviyede açılan vitrinler var. Burada favori oyunlar, özel metin kutusu, envanter, çizim, ekran görüntüsü tarzı şeyler gözükebiliyor sizin isteğinize bağlı olarak. Başarım Vitrini de bunlardan biri. "Toplamda *** Başarım Kazandı - *** Oyunda Tam Başarım - %** Oyun Bitirme Oranı" tarzında
Anladım. Bende insanların profillerine bakıp diyordum bu başarım yüzdesi kaç oyun bitirdi vs gibi şeyleri buraya nasıl ekliyorlar diye. Teşekkürler.

%100 başarım yapmanın hiçbir ödülü yok. Başarım size oyun içi görev veriyor, güzel de oluyor, uğraşıp tüm başarımları açmak benim baya hoşma gidiyor mesela.

Başarım vitrininde sergileyebilirsiniz. Bazı oyunlarda başarım kazanınca harfler kazanmış oluyorsunuz ve bunu vitrinde sergileyince güzel oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı