Steam'deki durmak bitmeyen zamlar

İstek listemdeki oyunlar 10 TL'den başlıyordu en ucuzu 119 TL'ye çıkmış. 500 TL'ye oyun var istek listemde zamanında en pahalısı 50 idi.

Yapacak bir şey yok. Taksitle telefon alır gibi Steam cüzdan kodu almak zorunda kalacağız sitelerden Allah'tan doğru düzgün oyunlar çıkmıyor da çok fazla para harcamam gerekmiyor.

Yapacak bir şey yok. Taksitle telefon alır gibi Steam cüzdan kodu almak zorunda kalacağız sitelerden Allah'tan doğru düzgün oyunlar çıkmıyor da çok fazla para harcamam gerekmiyor.

Play Store Türk Telekom fatura sahiplerine 12 aya kadar indirim yapıyor Artık diğer sitelerde böyle bir uygulama başlatırlar yakında.

İfadeler: WTC
Düşene bi tekmede bizim halkımız atar;
"BLA BLA BLA ŞEYİNE ZAM GELDİ"
"HÜLOOO ÇOK BİLE DAYANDILAR HÜLOOOOOOO LOYNN LYON BİZİM EGONOMİMİZİ ADAMLAR ÇEGMEK ZORUNDA MI HÜLOO"
Sanki şirketler babalarının malı senelerdir Arjanitini çekiyorlar azcık da bizi çeksinler.
Az koyun tepkinizi bu şirketler babanızın malı değil karları cebinize girmeyecek.

Hocam sen indirim avcısısın hiç hallow knight ucuza var mı?

Witcher 13 TL'ye kadar düştü. Alamayan da almasın yani.. Tövbe.
Çok doğru. Yıllardır 10TL'ye beleşe veriyorlardı. 250TL olunca ortalık karıştı Normal değeri 250TL olması gereken bir oyun zaten. Seveni sevmeyeni farketmeksizin başyapıt oyunlardan biri.

Play Store Türk Telekom fatura sahiplerine 12 aya kadar indirim yapıyor Artık diğer sitelerde böyle bir uygulama başlatırlar yakında.
Ben Hogwarts Legacy Deluxe sürümü aldım geçen gün. Bir tane siteden 3 ay taksitle Steam cüzdan kodu alarak satın aldım Küçük bir vade farkı koyuyorlar sadece. 20TL falan o da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…