Steam'deki GTA 5 hesabı Rockstar'a nasıl aktarılır?

Meriçengel

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i3-12100F
Ekran kartı: Sapphire redon RX 6700 10GB.
SSD: Adata 1TB okuma 3500mb/yazma 3000 MB.
Anakart: ASUS Prime H610M-K 4D.
RAM: XPG 8 GB (2x8) DDR 4 3200MGHZ.
PSU: Power Boost 650W 80+
Meslek
Elektirikçi
Merhaba, Steam'de GTA 5 aldım ama Steam hesabım başka bir oyundan ban yedi hesabı değiştirmek istiyorum tekrar GTA 5 almak istemiyorum Steam'deki GTA 5 Rockstar hesabına nasıl gecirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rockstar üzerinden açamazsın ki oyunu. Steam'den sahibim ama Rockstar Launcher'de ekteki gibi indirilmiyor.

1708250061719.png

Steam üzerinden başlatman gerek her türlü. Başka bir oyundan ban yediyse mâni değil GTA V'e girmene. Gidip yeni hesabını aç GTA oynayacağın vakit hesap değiştirden GTA V olan hesaba gir oyna.

Rockstar üzerinden açamazsın ki oyunu. Steam'den sahibim ama Rockstar Launcher'de ekteki gibi indirilmiyor.

Eki Görüntüle 2119560

Steam üzerinden başlatman gerek her türlü. Başka bir oyundan ban yediyse mâni değil GTA V'e girmene. Gidip yeni hesabını aç GTA oynayacağın vakit hesap değiştirden GTA V olan hesaba gir oyna.
Rustan hwid ban yedim mause driveri yüzünden yeni pc alicam yeni Steam acicam içine rust alicam GTA 5 oynamak için hesap değistirirsem yeni aldiğim rusta gidicej ben Steam açmadan sadece rockstar ile GTA 5 girmek istiyorum kisacasi

Rus'tan HWID ban yedim mouse driveri yüzünden yeni PC alacağım yeni Steam açacağım içine Rust alacağım GTA 5 oynamak için hesap değistirirsem yeni aldiğim Rus'ta gidicej ben Steam açmadan sadece Rockstar ile GTA 5 girmek istiyorum kisacasi.

Yapamazsın diyorum. Oyunu nereden aldıysan oradan başlatabilirsin. O nasıl fare sürücüsüymüş merak ettim. Desteğe falan yazmayı denedin mi hiç? İletişimleri nasıl bir fikrim yok ama dene şansını eğer anlattığın gibiyse.

Yapamazsın diyorum. Oyunu nereden aldıysan oradan başlatabilirsin. O nasıl fare rsürücüsüymüş merak ettim. Desteğe falan yazmayı denedin mi hiç? İletişimleri nasıl bir fikrim yok ama dene şansını eğer anlattığın gibiyse.
Rust sitesinde bile yazıyormuş a4-teach blody mause ban sebebiymis kara listedeymiş ben bilmiyorum bunu

Geri
Yukarı