Çözüldü Steam'deki GTA V ile Epic Games'i birleştirmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FEDUX

Hectopat
Makaleler
2
Benim Steam'de daha önce satın aldığım GTA V var, DLC'si yok. Bugün Epic Games'te verilecek olan GTA V'i önceki Rockstar hesabımla mı açayım yoksa yeni bir hesap mı açayım Rockstar'da?

Amacım daha sonra 2 bilgisayarım olduğunda iki farklı GTA'm olması.

Bir de Epic Games'teki GTA V'i oynayabilmem için ayrıca oradan da GTA V mi yüklemem gerekir mi?

Çözüm
Arkadaşlar Steam Library'deki "Grand theft Auto v" dosyasını kopyalayıp; Epic Games'te indirmeyi başlatacağınız klasöre, kopyaladığınız dosyayı yapıştırın, adını da "GTAV" yapın. Daha sonra Epic Games'i açın ve yükleme yerini, dosyayı yerleştirdiğiniz yeri seçerek başlatın.

Bunu yaptığınızda indirme kısmında doğrulanıyor diyor. Daha sonra sadece 7GB'lık bir yükleme yapıyor.

Oyununuz hazır iyi eğlenceler.
Arkadaşlar Steam Library'deki "Grand theft Auto v" dosyasını kopyalayıp; Epic Games'te indirmeyi başlatacağınız klasöre, kopyaladığınız dosyayı yapıştırın, adını da "GTA 5" yapın. Daha sonra Epic Games'i açın ve yükleme yerini, dosyayı yerleştirdiğiniz yeri seçerek başlatın.

Bunu yaptığınızda indirme kısmında doğrulanıyor diyor. Daha sonra sadece 7GB'lık bir yükleme yapıyor.

Oyununuz hazır iyi eğlenceler.

Ben yaptım ama 188 GB indiriyor bu sefer.

Arkadaşlar, başka bir yöntem daha var bunu yaparsanız büyük bir ihtimal olacaktır.

1) Epic Gamesi açın ve GTA V'i 5Mb'dan fazla yükleyin.
2) Yüklemeyi durdurun ve Epic Games'i tamamen kapatın.
3) Daha sonra Steam Library'deki GTA V dosyasının içindeki her şeyi kopyalayın.
4) Epic Games'te yüklemeyi başlattığınız GTAV klasörünü bulun ve kopyaladığınız dosyaları bunun içine atın. (GTAV klasörünün içindeki ".egstore" klasörüne hiç dokunmayın.)
5) Şimdi Epic Games'i açın.
6) İndirmeler kısmında GTA V gözükmeyecek hiç panik yapmayın. Kütüphane'ye girin. Orada GTA V'in altında küçük şekilde "devam et" yazar, ona tıklayın.
7) İndirmeler kısmında doğrulanıyor yazacaktır. 15dk kadar bekleyin daha sonra 7gb kadar bir dosya yükleyecek.

Kaynak: (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)
Ben yaptım ama 188 GB indiriyor bu sefer.
Bende aynı şekilde yaptım sıkıntı veriyor. Yükledi indirdi eyvallah. Hikaye moduna girerken atıyor
Dostum bu işlemi yaptıktan sonra Rockstar Games Launcher'ı ve Social Club'ı tamamen silmemiz gerekiyor mu? Duyduğuma göre Steam'de ki hesaba giriş yapıyormuş eğer silmezsek. Bir de Steam'deki hesabım 110 leveldi o sıfırlanmaz değil mi?
Epic Games ile yükledikten sonra senden Rockstar hesabınla girmeni isteyecek orada yeni bir hesap oluşturursan Steam'deki hesabına hiçbir şey olmaz.

Geri
Yukarı