Steam'deki kartlar önemli mi?

Zerons

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 3600
GPU: GIGABYTE Eagle RTX 3050
Anakart: ASUS Prime B450M-K II
RAM: GSKILL Ripjaws 8x2 3200MHz DDR4 RAM
Kasa: Corsair Spec Delta RGB
PSU: Corsair CV550 550W
SSD: Kioxia Exceria NVMe M2 500GB
Monitör: GIGABYTE G24F-2
Klavye: AOC GK200s
Fare: Trust GXT180 Kusan
Mikrofon: Trust GXT232 Mantis
Kulaklık: Rampage RM-K27 X-Jammer
Gamepad: Polosmart PSG05
Telefon: Xiaomi Redmi Note 8 Pro 8/128
Bileklik: Xiaomi Mi Band 5
Merhaba, elimde az sayıda kart var. Satıp oyun almayı düşünüyorum. Bu kartlar önemli midir?
1656077598291.png

Kartları serisini tamamlayıp rozet yaparak Steam hesabınızın seviyesini yükseltebilirsiniz. Her rozet yaptığınızda 2 tane hediye 1 tane de oyun kuponu veriyor(rastgele bir oyun)
Eğer rozet basmıyorsanız satabilirsiniz.

Kartlar birleştirilip rozet yapılabiliyor ve profil seviyeniz artıyor. Böyle bir takıntınız yoksa satılabilir.
Profil seviyesinin artmasının herhangi bir yararı olur mu hocam?

Kartları serisini tamamlayıp rozet yaparak Steam hesabınızın seviyesini yükseltebilirsiniz. Her rozet yaptığınızda 2 tane hediye 1 tane de oyun kuponu veriyor(rastgele bir oyun)
Eğer rozet basmıyorsanız satabilirsiniz.

Her seviyede fazladan 5 arkadaş ekleme limiti vs. veriyor onun dışında pek bir artısı yok. Hesap değeri ve görünüş için yapan yapıyor.
Fazla arkadaş eklemiyorum zaten, değer ve görünüşte pek önemli değil benim için. Kartları satmak daha mantıklı o zaman. Son olarak seviye artırmak için kart toplamaktan başka yapabileceğim basit bir yöntem var mıdır?

Fazla arkadaş eklemiyorum zaten, değer ve görünüşte pek önemli değil benim için. Kartları satmak daha mantıklı o zaman. Son olarak seviye artırmak için kart toplamaktan başka yapabileceğim basit bir yöntem var mıdır?
Oyun aldıkça da exp veriyor ama çok az 2 exp falan olması lazım emin değilim. Onun dışında oyun aldığınız zaman gelen puanlar ile Puan Dükkanından mevsimsel rozet alarak da seviye atlatabilirsiniz.

Profil seviyesinin artmasının herhangi bir yararı olur mu hocam?

Profilinizi düzenleyebilirsiniz. Arkadaş ekleme hakkınız çoğalır ve vitrinler açılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı