Steam'deki oyunun DLC'si Xbox'tan alınabilir mi?

SonOfBorek

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi benim Steam Kütüphanesinde zamanında aldığım dlc'siz bir şekide Hearts Of Iron 4 var.Şimdi Steam üzerinden o dlcleri tekrar almaya kalksam çok pahalı.Onun yerine bu Dlcleri daha ucuza başka bir platformdan (X box'tan) almaya kalksam o Dlcler oyunun içersinde aktif olur mu?Yani Pardaox'un kendi launcherinde o dlc gözükür mü?

Şimdi benim Steam kütüphanesinde zamanında aldığım DLC'siz bir şekilde Hearts of Iron 4 var. Şimdi Steam üzerinden o DLC'leri tekrar almaya kalksam çok pahalı. Onun yerine bu DLC'leri daha ucuza başka bir platformdan (Xbox'tan) almaya kalksam o DLC'ler oyunun içerisinde aktif olur mu?

Olmaz.

Son düzenleme:
Şimdi benim Steam Kütüphanesinde zamanında aldığım dlc'siz bir şekide Hearts Of Iron 4 var.Şimdi Steam üzerinden o dlcleri tekrar almaya kalksam çok pahalı.Onun yerine bu Dlcleri daha ucuza başka bir platformdan (X box'tan) almaya kalksam o Dlcler oyunun içersinde aktif olur mu?Yani Pardaox'un kendi launcherinde o dlc gözükür mü?
Hayır. İki platform farklı, oyun tabanı farklı.

Bu oyunun ayrıcalığı var mı bilmiyorum fakat normalde böyle birşey mümkün değil. Oyunu hangi platformdan aldıysanız DLC paketlerini de o platformdan almanız lazım.

Şimdi benim Steam kütüphanesinde zamanında aldığım DLC'siz bir şekide Hearts of Iron 4 var. Şimdi Steam üzerinden o DLC'leri tekrar almaya kalksam çok pahalı. Onun yerine bu DLC'leri daha ucuza başka bir platformdan (Xbox'tan) almaya kalksam o DLC'ler oyunun içerisinde aktif olur mu? Yani Pardaox'un kendi Launcher'inde o DLC gözükür mü?

Hocam bir akıllı siz değilsiniz. Tabii ki olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı