Steam'deki parayı nakite çevirebilir miyim?

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sorum başlıkta ama şöyle açıklayayım. 137 TL gibi bir bakiyem var. Steam üzerinden CS:GO skini alıp satabiliyorum bildiğim kadarıyla net bir şekilde bilgilendirir misiniz? (ByNoGame hesabım var)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum başlıkta ama şöyle açıklayayım. 137 TL gibi bir bakiyem var. Steam üzerinden CS:GO skini alıp satabiliyorum bildiğim kadarıyla net bir şekilde bilgilendirir misiniz? (ByNoGame hesabım var)

O şekilde paranın bir kısmını kurtarabilirisiniz ama arkadaşlarınız oyun alacaksa parayı size versin siz onlara alın ben bu şekilde nakite çevirmiştim.

O şekilde paranın bir kısmını kurtarabilirisiniz ama arkadaşlarınız oyun alacaksa parayı size versin siz onlara alın ben bu şekilde nakite çevirmiştim.
Öyle bir arkadaşım yok maalesef. Steamden cs:go skini alıp, bynogame üzerinde satamıyor muyum ? Yani anlamaya çalıştığım bende atıyorum cs:go skini var onun linkini mi paylaşıyoruz bynogame'de ?
Forumda %20-30 indirimle bakiyeni satabilirsin.
Benim amacım 20%-30% a satmak değil. En zararsız şekilde satabilmek. arkadaş için verdiğim cevaba bakıp sizde biliyorsanız yanıtlayabilir misiniz ?

Öyle bir arkadaşım yok maalesef. Steam'den CS:GO skini alıp, ByNoGame üzerinde satamıyor muyum? Yani anlamaya çalıştığım bende atıyorum CS:GO skini var onun linkini mi paylaşıyoruz ByNoGame'de?

Benim amacım 20%-30% a satmak değil. En zararsız şekilde satabilmek. Arkadaş için verdiğim cevaba bakıp sizde biliyorsanız yanıtlayabilir misiniz?

Önceden alım yaptım ama satış yapmadım büyük ihtimal envanterini ByNoGame'e bağlayıp satacağın itemi seçiyorsundur. Satılmasını istiyorsan ucuza koyman gerek bir de üstüne ByNoGame komisyon alır.

Önceden alım yaptım ama satış yapmadım büyük ihtimal envanterini ByNoGame'e bağlayıp satacağın itemi seçiyorsundur. Satılmasını istiyorsan ucuza koyman gerek bir de üstüne ByNoGame komisyon alır.
Hmm tamamdır teşekkür ederim. Çok komisyon almayacağını düşünüyorum 150TL ' lik bir itemden ama tabii bi bakmak lazım. Deneyeyim ben bu yöntemi.

Geri
Yukarı