Steam'deki skinleri İninal karta gönderme

Adam Levine

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Steam evanterimde yaklasik 30-40 tane item var. Ben bunlari nasil kartima gonderebilirim? İninal bilen varsa yazabilir mi? Bynogame duymustum ama cok kazik diyorlar. Onun harici site veya daha basit yontem onerecek var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya arkadaslarina satacaksin ya da forumlarda ilan acip teklif bekleyeceksin. 2-3TL altinda teklif verirler buyuk ihtimalle. Onun disinda hepsini Steam'de satip yine ayni sekilde o paraya oyunlari hediye atarak donusturebilirsin.

Merhaba arkadaşlar Steam evanterimde yaklasik 30-40 tane item var. Ben bunlari nasil kartima gonderebilirim? İninal bilen varsa yazabilir mi? Bynogame duymustum ama cok kazik diyorlar. Onun harici site veya daha basit yontem onerecek var mi?
Tek çözüm bynogame. Ama çok komisyon kesiyorlar. Lakin sanal bir item parasını nakite çevirirken normal bence.

Ya arkadaslarina satacaksin ya da forumlarda ilan acip teklif bekleyeceksin. 2-3TL altinda teklif verirler buyuk ihtimalle. Onun disinda hepsini Steam'de satip yine ayni sekilde o paraya oyunlari hediye atarak donusturebilirsin.
Uğraşırım diyorsan çok mantıklı tavsiyeler.

Değerli itemlerin varsa çabuk satılıyor. AK 47 Phantom Disruptor'ı bir günde satmıştım. Forumlarda ve Bynogame gibi yerlerde itemlerin için ilan oluşturabilirsin.

Steam aracılığıyla böyle bir şey yapamazsın. Topluluklarda eşyalarını öne süreceksin ve insanlarla gerçek para karşılığında takas yapacaksın fakat dolandırmalara karşı çok dikkatli olmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı