Steam'deki yüklü olan EA Play oyunları Origin'de yüklü gözükmüyor

İşletim sistemi
Windows 10

Emirali Özen

Hectopat
Daha fazla  
Dün gece Steam üzerinden yüklediğim NFS Heat bugün oyna tuşuna bastığımda Origin'e atıyor ve de yükle tuşu çıkıyor. Anladığım kadarıyla doğrulama yapmama gerekiyor. Ne yapmam gerekiyor bana yardım edebilir misiniz?

Origin'de bir oyununuz varsa Steam üzerinden indirmenizi tavsiye etmem Apex Legends'ta arada bende de oluyordu en sonunda sildim. Origin'den yüklemenizi tavsiye ederim Steam'den silip.

Origin açıldıktan sonra oyuna sağ tıklayıp Repair yapmayı deneyin.
1629204841510.png

Bende Origin üzerinden Apex Legend indirdim ve oynuyorum. Fakat Game Pass var bende ve FIFA22 indirdim. EA Play üzerinden iniyor. Sorunum şu: Origin ve EA Play aynı anda açık kalamıyor. EA Play'dan Apex Legend indirsem bu sefer Origin'de oynadığım her şey gider mi? Ya da Origin açıkken aynı zamanda EA Play nasıl açık tutabilirim?

Çözdüm teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Origin üzerinden Apex Legend indirdim ve oynuyorum. Fakat Game Pass var bende ve FIFA22 indirdim. EA Play üzerinden iniyor. Sorunum şu: Origin ve EA Play aynı anda açık kalamıyor. EA Play'dan Apex Legend indirsem bu sefer Origin'de oynadığım her şey gider mi? Ya da Origin açıkken aynı zamanda EA Play nasıl açık tutabilirim?

Çözdüm teşekkürler.
Merhaba,

Herkesin faydalanabilmesi için çözümü detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Sağlıklı günler dileriz.

Çözdüm teşekkürler.

Başka mesaj için yazacaktım ekranda bu açıktı sanırım bunun altına yazmışım. Bu konuda bir düzeltme yapamadım. EA Play uygulaması veya Origin uygulaması açık kalacak. Biri açık kaldı mı? Diğer kalmıyor. Ayrıca EA Play üzerinden Apex Legend açtım sıfırdan başladı. Yani pişman oldum EA Play üzerinden oynamadığıma.

Yeni konular

Geri
Yukarı