Steam'den 110 TL oyun tavsiyesi

Açık dünya, hikayeli, güzel bir oyun istiyorsan benim de oynadığım Dying Light önerebilirim. Yanında da oynamadıysan gene bu sefer Full interaktif hikaye olarak almak istediğim Heavy Rain bakabilirsin, sürükleyici oyunlar istiyorsan hoşuna gider. Gene oynamadıysan the Wolf Among Us, The Walking Dead gibi Telltale oyunları belki hoşuna gider. Gerçi ben hep hikaye sevdiğim için bunları önerdim ama bu gibi oyunların pek oynanışı yoktur (Dying Light hariç). Dizi gibi hikayeyi izlersiniz genelde ama çok zevklidir. Zaten çoğunun fiyatı ucuz.

Hikayesi sürükleyici olsun yeterli hocam. (RDR2 bitirdim konsolumda onun gibi)

Forza kutulu olarak konsolumda var hocam.

Witcher kütüphanemde duruyor girip oynamaya üşendiğim tek oyun diyebilirim.

Rockstar daha iyisini yapmadan, RDR2 gibi oyun bulamazsın hocam. Bütçeni 50 lira daha arttırabilirsen tek bir önerim var; Death Stranding.

Dosya Ekleri

• Death-Stranding-Full-İndir.jpg
    Death-Stranding-Full-İndir.jpg
    373,1 KB · Görüntüleme: 42
Hikayesi sürükleyici olsun yeterli hocam. (RDR2 bitirdim konsolumda onun gibi)

Forza kutulu olarak konsolumda var hocam.

Witcher kütüphanemde duruyor girip oynamaya üşendiğim tek oyun diyebilirim.
Metro ve Doom serilerini öneririm. Oynamadıysan ilk oyunundan başlayarak Witcher'ıda oynayabilirsin.

Rust halihazırda var ve 2.000 saati geçkin oynama sürem var hocam ayrıyeten kanalımda videolarını da çekiyorum :D

Ya şöyle söyleyim çok önceden korsan indirip denemiştim ama sarmamıştı. Hikayesi hikaye olsun diye mi konulmuş yoksa derin işlenmiş mi hocam?

Dying Light ve DLC'si olan the following alın hocam. Çok sürükleyici ve güzel bir oyun. Oyunu 30 Mayıs'ta almıştım. Neredeyse her gün girerek 3 gün önce bitirdim. Oyunun daha online modu var ve fiyatına göre kesinlikle değecek bir oyun

1625200556466.png

Bir de isterseniz Technopat'tan @SiyahPassat adlı arkadaşa paint the town Red alabilirsiniz.

Bugün Rust'a güncelleme geldi ve Rust YouTube kanalıma video çekmek için oyuna girdim. Oyuna girer girmez silah kasası (oyundaki deyimiyle silah varili) öğesi geldi ve pazar fiyatına bakınca 130 TL olduğunu gördüm. Hemen satışa çıkardım şu an cüzdanımda 110 TL var hikayesi güzel oyunlar önerebilir misiniz dostlar?
Assasins Creed Odyssey.

Rust halihazırda var ve 2.000 saati geçkin oynama sürem var hocam ayrıyeten kanalımda videolarını da çekiyorum :D

Ya şöyle söyleyim çok önceden korsan indirip denemiştim ama sarmamıştı. Hikayesi hikaye olsun diye mi konulmuş yoksa derin işlenmiş mi hocam?

Bence hikayesi güzel. Zaten hikayesi sarmasa oynamazdım. Onun dışında uzuv koparma mekanikleri var. Türkçe dil desteği de geldi oyuna. Bence indirimde alınmalı.

Geri
Yukarı