Steam'den 140 TL'ye oyun önerisi

4.50TL daha eklerseniz Sekiro alabilirsiniz. Bu fiyata kaçmaz.

Hocam böyle grafikli oyunları sevmem eğlenceli olsun yeter zaten bilgisayarım üst düzey değil.

Ayrıca yukaridaki oneri guzel, ben de uyguladim.

Yok hocam grafikli oyunları sevmem çok.

Her ne kadar kendim almaktan vazgecmis olsam dahi mafia trilogy birçok kisi tarafindan tavsiye edildigini gordum. İnsirimi bir bucuk saate bitiyir alacaksan acele etmelisin.
The escapist 2.
EA Play'de oldugu icin oradan (Game Pass aracaligi ile) alacagim icin Steam'den almadigim ama yine birçok kisi tarafindan tavsiye edilen mass effect™ legendary Edition.

Her ne kadar kendim almaktan vazgecmis olsam dahi mafia trilogy birçok kisi tarafindan tavsiye edildigini gordum. İnsirimi bir bucuk saate bitiyir alacaksan acele etmelisin.
The escapist 2.
EA Play'de oldugu icin oradan (Game Pass aracaligi ile) alacagim icin Steam'den almadigim ama yine birçok kisi tarafindan tavsiye edilen mass effect™ legendary Edition.
Mafia trilogy önericektim ben de. Müthiş bir oyun serisi.

Ayrica Epic Games'de okeyim dersen Rogue legacy 2 (sadece tavsiye videosunda gordum, arastirmadim ben de musaot bir zamanda arastirip degerlendirecegim)
Play Store'dan Steam key olarak alabilecegin street of rough. Evde Türk Telekom uyeligin varsa gerekli islemleri yaparsan bir nevi bedavaya geliyor bu oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı