Steam'den 15 lira oyun önerisi

AyarsıZZ

Hectopat
Makaleler
1
Steam hesabımda 15 lira var ve güzel bir oyun almayı düşünüyorum. FPS / TPS - Shooter türünde olan oyunları seviyorum. Aklımda Deus Ex: Mankind Divided vardı. Sizin de tavsiyelerinizi almak istedim. Deux Ex: Mankind Divided mı alayım, tavsiye ettiğiniz o türde başka güzel oyun var mı?

Steam hesabımda 15 lira var ve güzel bir oyun almayı düşünüyorum. FPS / TPS - Shooter türünde olan oyunları seviyorum. Aklımda Deus Ex: Mankind Divided vardı. Sizin de tavsiyelerinizi almak istedim. Deux Ex: Mankind Divided mı alayım, tavsiye ettiğiniz o türde başka güzel oyun var mı?

Half-Life 2: Deat Mach. Aklımda şimdilik bu var araştırıp tekrar yazarım.

Just Cause serisi indirime girmiş, herkes tarafından beğenilmez ama denemediyseniz bir şans verebilirsiniz.
Just Cause 2 - 3 var bende. Bilinen oyunları çoğu var hesabımda o konuda Steam'i sömürdüm biraz :D.
The Long Dark.
O da var epic hesabımda.

Pek bilinmeyen fazla öne çıkmamış ama kendine has bir kitlesi olan oyun tavsiyeleriniz var mı? Mesela Sniper Ghost Warrior serisi gibi. Bilinen bir çok oyuna sahibim çünkü.
Just Cause 2 - 3 var bende. Bilinen oyunları çoğu var hesabımda o konuda Steam'i sömürdüm biraz :D.

O da var epic hesabımda.
Max Payne serisini sömürdüyseniz şaşırmam ama şansımı deneyim.
Onu sömürmedim, sömüreyim :).

Geri
Yukarı