Steam'den 20 TL altı 4 Oyun Önerisi

Holy Diver

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Biliyorsunuz ki Steam da sonbahar indirimi var. Ben 20TL altı 3-4 adet oyun almak istiyorum. Neredeyse 1.5 yıldır adam gibi oyun oynamıyorum ama artık yeter. Oyun önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Açık dünya ya da Mafia tarzı oyunlar olabilir ayrıca hala GTA 4 ve Mafia 2 oynamadım sizce almalı mıyım? Şimdiden teşekkürler iyi sosyaller.

GTA IV'te Mafia II de efsane oyunlar. Hele Mafia II'nin sonuna bayılmıştım. Heyecan içinde bırakıyor insanı. Thief şuanda %75 indirimde mesela. Oyunu 11 TL'ye satın alabiliyorsun. Witcher 2 ve Outlast'ta 10 TL altı oyunlar. Tavsiyem GTA IV, Mafia II ve Thief alman. Kesinlikle pişman olmazsın.

mafia.png
GTA IV'te Mafia II de efsane oyunlar. Hele Mafia II'nin sonuna bayılmıştım. Heyecan içinde bırakıyor insanı. Thief şuanda %75 indirimde mesela. Oyunu 11 TL'ye satın alabiliyorsun. Witcher 2 ve Outlast'ta 10 TL altı oyunlar. Tavsiyem GTA IV, Mafia II ve Thief alman. Kesinlikle pişman olmazsın.

Peki hangisini almalıyım? 2 Adet var da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende almayı düşünüyorum ama nasıl alacagım bilmiyorum kredi kartım var paramda var ama vakifbank desteklemiyor sanırım başka nasıl alabilirim?
Euro Truck Simulator alacagım.

Bende almayı düşünüyorum ama nasıl alacagım bilmiyorum kredi kartım var paramda var ama vakifbank desteklemiyor sanırım başka nasıl alabilirim?

Ben İninal kart ile alacağım sizde düşünebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı