Steam'den 200 TL'ye oyun önerisi

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Arkadaşlar her türlü oyunu oynarım. Sistemim henüz gelmedi ama çoğu oyunu oynatacak düzeyde.
Screenshot_1.png

Aklımda şunlar var. Sizce nasıl? Bu oyunların hepsini oynayan, beğenenler kimler?
'Bence şunu alma, şunu al' diyeceğiniz oyunlar var mı? Veya bu oyun bir daha böyle indirime girmez, kesinlikle al dediğiniz oyunlar var mı?

Arkadaşlar her türlü oyunu oynarım. Sistemim henüz gelmedi ama çoğu oyunu oynatacak düzeyde.
Eki Görüntüle 876809
Aklımda şunlar var. Sizce nasıl? Bu oyunların hepsini oynayan, beğenenler kimler?
'Bence şunu alma, şunu al' diyeceğiniz oyunlar var mı? Veya bu oyun bir daha böyle indirime girmez, kesinlikle al dediğiniz oyunlar var mı?
Heavy Rain ve Assetto'yu bilmiyorum. Diğerleri çok iyi. Witcher baş yapıt zaten. :)

Eki Görüntüle 876809

Outlast 2'yi pek sevmemiştim belki onu değiştirebilirsiniz ama diğerleri güzel oyunlardır.

Heavy Rain alınabilir, her zamanki indirimli fiyatında. Witcher 3 için 15 TL para değil, ek bir yorumum yok. BF1 ise güzel bir indirim almış, hikayesi için alacaksanız vazgeçin.

Hades ve Dead Cells düşünülebilir. Ama bütçeyi bu haliyle aşıyor. To the Moon bakabilirsiniz.

Heavy Rain ve Assetto'yu bilmiyorum. Diğerleri çok iyi. Witcher baş yapıt zaten. :)

Outlast 2'yi pek sevmemiştim belki onu değiştirebilirsiniz ama diğerleri güzel oyunlardır.

Max Payne serisini ekleyebilirsin. MGS V güzel bir oyun olsa da sonra çok sıkıyor. Oyunun 2. yarısında "Yuh, bu görev de mi!" diye geçireceksin. Witcher'a laf yok. BF 1'de hile çok, BF 4 al onun yerine.

170 liraya EA Play alın üstüne de Witcher koyun bence.

Assetto Corsa da direksyon seti ve oynayacak arkadaşın yoksa sarmıyor falza.

EA Play'in 1 Mart'ta 5 TL olan sürümünü alacağım.
MW serisinin tüm oyunlarını oynadım. MGS'yi arkadaşlarım çok önerdi o yüzden alıyorum. Bir de PS3'teki en iyi oyunlar arasında diye biliyorum 😁 .
BF1'i hikayesi için almayı düşünüyorum. Asetto Corsa'da ben de kararsızım şu anlık. Direksiyon seti yok. Alsam mı alsam mı bilmiyorum. Max Payne 1 ve 2 oynadım. 3'e bakmadım. Bütçeye sığarsa alırım.

Geri
Yukarı