Steam'den 200₺'ye kadar oyun önerisi

Hocam zaten 2 kişi oynuyorsunuz, arkadaşınız varsa 100 100 bölüşmek daha mantıklı.

Hocam onu almak yerine arkadaşınızla para birleştirip Xbox Game Pass alırsanız kişi başı 30 TL'ye bile denk gelmiyor. Hem oyunu 4-5 günde bitirdikten sonra kalan sürede Game Pass'den oyun da oynarsanız.

Daha farklı ve birden fazla oyun öneriniz yok mu? Sırf co-op dedim diye sadece co-op oynamayacağım arkadaşlar.

Kusura bakmayın yanıt bildiriminizi görmemişim. Şimdi konuya bakınca fark ettim. İlk önce bildiğim veya oynadığım iyi co-op/ekiple veya arkadaşla oynamalık oyunları önereceğim. Ardından oynayıp sevdiğim veya oynamayı düşündüğüm bazı oyunları paylaşacağım. Hepsi indirimlerde 200 TL ve altına iniyor. Pek vaktim olmadığı için tek tek oyunları açıklayamayacağım, tekrardan kusura bakmayın. Steam incelemelerinden yararlanırsınız. Ama incelediysem onun alıntısını en alta bırakacağım. Belki işinize yarar.

Monster Hunter oyunlarının ikisinin de incelemelerini okuyup sana ve arkadaşlarına göre olanı seç. Eski oyun olmasına rağmen World'ün Rise'a göre daha iyi yaptığı işler var.

Bu seri 30 liraya falan düşüyordu hocam. Gerçekten güzel fiyat. Bir sonraki indirimde kesinlikle alacağım. 2013-2014'den beri takip ettiğim bir seri.
Bu oyun için bir Etail indirimi kovalamaya çalışıyorum. PS4'de oynamıştım, aslında almamayı düşünüyordum ama kütüphanede dursun yapacak bir şey yok.
Bu seri hakkında kararsızım fakat fiyatı güzel. Yeniden indirime girdiğinde düşüneceğim.
İstek listemde duruyordu fakat alışık olduğum bir oyun türü değil, indirime girdiğinde bir daha inceleyeceğim. Teşekkürler.
Aynı şekilde Etail'den indirim kovalayacağız artık PS4'de oynamıştım bunu.
Bu oyuna yakın zamanda zam geldi. 20 lirayken alsaydım keşke. Güzel bir indie oyun. Farklı bir siteden cd key kovalayacağız artık.
Sanırım bu oyun Vampire Survivors kafasında bir oyun (onu da henüz almadım bu arada telefonda oynuyorum, belki yakın zamanda alırım) güzele benziyor. İndirime girsin düşünülür.
Çok leş oyun, oynamaya değmez diyen arkadaşlarım var, göreceğiz
Bu seriye bütçeyi ayırıp bu sefer kesinlikle almayı düşünüyorum. Mafia III'ü PS4'de oynasam bile bence alınır. Oyunu şahsen ben beğenmiştim fakat fizik motoru ve gameplay vs. gerçekten kötüydü.
Bu oyuna zaten sahibim fakat henüz oynayamadım. Yakın zamanda göz atarım. Teşekkürler.
Yine aynı şekilde adını durmadan duyduğum bir oyun serisi, hatta kitaplarını da okudum fakat oyunlarına hala göz atamadım. Biliyorum eski bir seri. Oyunla ilgili hatırladığım tek şey uzaylıların lezbiyen ilişkisi
Göz atmam gereken PlayStation oyunlarından. Teşekkürler.
Oyuna yakın zamanda zam gelmiş, indirime girse bile 50₺ oluyor. Düşünülür. Tatlı oyuna benziyor.
Yukarıdaki oyunun bir devamı sanırsam.
Hep almak istediğim, sonrasında zam gelen oyunlardan birisi. İndirimle artık eski fiyatına düşüyor herhalde. Düşünülebilir.
Zaten 2019'dan beri falan sahibim. Çok sevdiğim oyunlardan birisi fakat bu pvp'yi şeytan gibi oynayanlar var. Ben bir türlü beceremiyorum, daha çok PvE hoşuma gidiyor. Eskiden Alliance sunucularında takılıyordum fakat yakın zamanda hiçbir şey yapmamama rağmen banlandım. Ben de saldım o yüzden. Atmosferi mükemmel bir oyun. Kaptanlık vs. onlar tamamen oturmuş durumda. PvP hariç oyunun ehliyim denebilir.
Arkadaşlarla zamanında oynamayı planladığımız, sonra arkadaşın "crackli oynayak kaanks, online fix" demesiyle alıp iade ettiğimiz, sonra da zam gelen oyun. Kafama s*çayım. Güzel oyun.
Bunu her yerde görüyorum fakat alma şansım olmadı. İstek listesine attım inceleyeceğim.
Bunu oynayacak insan yok.
Bunu oynayacak insan yok. 100 100 atıp almayı planladığım bir oyun.
Bunun 1. oyununa sahibim, alışık olduğum bir oyun tarzı değil ama deneyimledim. Güzel oyun. İkinciye de göz atarım. Teşekkürler.
Bu tarz oyunlar net ilgimi çekmiyor ama attım istek listesine, hadi bakalım
İstek listemde olan oyunlardan birisi. 30,50₺ düşünce direkt alayım bari sonra pişman olmayalım. Güzel klip çıkar.
Aynı şekilde istek listesine attım

Son düzenleme:
Daha önce önerilerimi böyle değerlendiren pek kişi görmemiştim. Keşke oyunları açıklayıp da ilk mesajı gönderseydim dedim şimdi. Neyse biraz vaktim var şu an, daha fazla yardımcı olabilirim. Yanıtındaki bazı yerlere değineyim.

Bu seri hakkında kararsızım fakat fiyatı güzel. Yeniden indirime girdiğinde düşüneceğim.
Gerçekten f/p bir seri. İleride zam gelirse yazık olur diye düşünüyorum, ne kadar erken alabilirseniz o kadar iyi. Seriye gelirsek üç oyunun da mekanikleri bayağı yakın. İlk iki oyun aynı gibi hatta. Kombatları da aman aman değil. Asıl olayları atmosfer bunların. Bu arada Exodus'un her anlamda diğer iki oyunun üstüne bayağı koyduğunu düşünüyorum. Gerçekten çok iyi bir oyun. Yeryüzünde geçmesiyle de seriye en çok yenilik getiren oyun oldu. Sadece Exodus için değerlendirilmeli bence bu paket. Diğer iki oyun çok ucuza geliyor zaten. Bu arada birkaç hafta önce seriye tekrar başladım ve 2033'ü oynuyordum. Yavan bazı yanları olsa da hâlâ gideri var bence. Direkt Exodus'u oynamak yerine en azından hikâye bütünlüğü adına ilk iki oyun oynanabilir. Ki hâlâ oynanır oyunlar bence dediğim gibi.

İstek listemde duruyordu fakat alışık olduğum bir oyun türü değil, indirime girdiğinde bir daha inceleyeceğim. Teşekkürler.
Bu türe giriş için en iyi oyunlardan biri bence. Ki bu türde Mimimi Games'in oyunları dışında güncel oyun çok az. Türden bağımsız olarak da oldukça zevkli ve başarılı bir oyun. Denenmesi gerektiğini düşünüyorum. Şu sıralar sektör belli türlerin etrafında dönüyor, kaliteli bir farklılık iyi gelir.

Bu oyuna yakın zamanda zam geldi. 20 lirayken alsaydım keşke. Güzel bir indie oyun. Farklı bir siteden cd key kovalayacağız artık.
Bildiğim kadarıyla keyi yok. Epic'te hâlâ 20 TL oluyor ama. Hazır indirim varken kesinlikle alınmalı. Oynarken en zevk aldığım oyunlardan biriydi. Türünden ötürü tekrar oynanabilirliği de yüksek. Bölümler bir yerden sonra tekrara düşse de manyak bir kombat çeşitliliği var. Farklı farklı build denemeleri ile bayağı götürür.

Sanırım bu oyun Vampire Survivors kafasında bir oyun (onu da henüz almadım bu arada telefonda oynuyorum, belki yakın zamanda alırım) güzele benziyor. İndirime girsin düşünülür.
Yok yok, bayağı farklılar. Hades ile aynı türdeler. Yine Hades için dediğim şeyler aşağı yukarı bunun için de geçerli. Ama Hades kadar sevmedim bunu. Bu arada DLC'ler fark yaratır senin için, mümkünse onları da al. Bu arada Vampire Survivors için alternatif olarak daha ucuza Brotato alabilirsin daha ucuza. O da iyi oyundur, farklılık olur hem

Çok leş oyun, oynamaya değmez diyen arkadaşlarım var, göreceğiz
Arkadaşlarına katıldığımı söyleyemem. Hikâyesi beni sarmasa da aşırı zevkli bir oynanışı var. Çeşitliliği falan az, bir yerden sonra tekrara düşüyor ama yaptığımız şeyler aşırı zevkli olduğu için dert etmedim. En kötü görselliğini seversin. Son yıllarda gördüğüm en iyi görselliği sahip oyunlardan. Grafikleri olsun, tasarımı olsun.

Bunu her yerde görüyorum fakat alma şansım olmadı. İstek listesine attım inceleyeceğim.
Ve maalesef zam geldi oyuna yakın zamanda. Hâlâ fiyatını hak ediyor ama. Bir şeyleri organize etmeyi ve kafa patlatmayı seven biriysen kaçırma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…