Steam'den 25 TL'ye NFS Heat alınır mı?

CLAUDRESSED

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben NFS Heat'i bedavayken Amazon Prime'den aldım. Sizce Steam'de Deluxe Edition'u 25 TL olmuş Amazon normal sürüm vermişti. Sizce 25 TL olmuşken Steam'den de alınır mı? Ve ben NFS'nin son oyunlarını çok sevdim yani son oyununu Payback 4 5 kez bitirdim çok hoşuma gitti. Bunu da bitiririm 5 6 kere.

Arkadaşlar ben NFS Heat'i bedavayken Amazon Prime'den aldım. Sizce Steam'de Deluxe Edition'u 25 TL olmuş Amazon normal sürüm vermişti. Sizce 25 TL olmuşken Steam'den de alınır mı? Ve ben NFS'nin son oyunlarını çok sevdim yani son oyununu Payback 4 5 kez bitirdim çok hoşuma gitti. Bunu da bitiririm 5 6 kere.
Alınır.

Mükemmel ve orijinal fiyatına değecek bir oyun değil klasik NFS sokak yarışlarını ve gece havasını seviyorsanız iyi bir fırsat oynanır ancak son zamanlarda başka NFS oyunları oynadıysanız ve çok hayranı değilseniz ben bu fırsatı neden kaçırdım demezsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Need for Speed 3 Hot Pursuit (1998) zamanından beri nfs oynarım. Most Wanted'den sonra en iyi Nfs diyebilirim.

Normal versiyonu varsa Deluxe almanın fazla bi artısı yok bence. Yeni NFS oyunu bugün duyurulacak zaten, o yüzden ucuza satıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı