Steam'den 30 TL oyun önerisi

LkIiYxQ.png

Bu tarz köprü oyunlarını beğeniyorsanız Poly Bridge şu anda 2,77₺. Tavsiye ederim, kafa dağıtmak, zaman geçirmek için iyidir. Ayrıca Workshop üzerinden yeni levellar edinebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 522612

Bu tarz köprü oyunlarını beğeniyorsanız Poly Bridge şu anda 2,77₺. Tavsiye ederim, kafa dağıtmak, zaman geçirmek için iyidir. Ayrıca Workshop üzerinden yeni levellar edinebilirsiniz.
O oyun var hocam sağol yardımların için. Rocket League almaya karar verdim olmazsa olmaz DLC'si var mıdır almam gereken?

Teşekkür ederim.
Benim Rocket League'de 300 saatim var. İlk başlarda bu ne la diyordum sonradan sildiğimi hatırlıyorum bir ay falan geçince oyunsuzluktan tekrar yükledim ve oynayamadığım için mutsuz oluyordum. Şuan alıştım ne iyi ne kötü oynuyorum. Rank sistemi var endişe etme. 10 maç atacaksın seni bir ranka yerleştirecek. Serbest modu ve rekabetçi modu var. Serbest modda rankını düşürecek bir etki olmuyor normalcene oynuyorsun. Kısacası bence Rocket League sabredersen alınır. Sakince oynamaya çalışırsan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı