Steam'den 36 TL'ye FIFA 22 almak

İade olur diye düşünüyorum ama uzun sürünce insan bir şüpheleniyor.

Bende olur diye düşünüyorum 22 saat civarı oldu normalde cüzdana yaptığım iade talepleri maksimum 4 saatte filan onaylanıyordu tabii ki bu kredi kartı olduğu için nornal beklemek. İade olsunda sorunsuz beklemek sıkıntı değil.

Mantıklısı hocam ilk seferde yapanlar olsa bile steam açığı farkedip iade yapmayabilir.Riske girmeye gerek yok bencede.
Screenshot_2022-05-22-12-24-30-37_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Ben iade olacağını düşünüyorum da bakalım. Olmazsa büyük sıkıntı. :D. Bence yapacaklardır. Bunun olacağını çoktan tahmin etmişlerdir ki. Koskoca firma 21'i alıp 22'nin de alacağını düşünmüştür.

Selam, EA Games'in kampanyası üzerine 420 TL değerinde FIFA 21'i aldıktan sonra FIFA 22 sepette 36 TL'ye düşüyor. Hemen FIFA 22'yi 36 TL'ye aldıktan sonra FIFA 21'i iade edin.

Önemli notlar:
- Steam üzerinde bir oyunu iade edebilmek için 2 saatten az oynamış olmalısınız, o yüzden FIFA 22'yi alır almaz riske atmadan FIFA 21'i iade edin.
- FIFA 21'i daha önce EA Play üzerinden 2 saatten fazla oynadıysanız Steam iadeyi kabul etmiyor, bir kullanıcının başına gelmiş.
- Kampanyanın geçerlilik tarihi 31 Mayıs.

FIFA 21 kaç TL şu an alsak?

Eki Görüntüle 1395898
Ben iade olacağını düşünüyorum da bakalım. Olmazsa büyük sıkıntı. :D. Bence yapacaklardır. Bunun olacağını çoktan tahmin etmişlerdir ki. Koskoca firma 21'i alıp 22'nin de alacağını düşünmüştür.

Düşünmemişler maalesef EA Play alanlara da indirim vardı 1 gün sonra onu fixlediler şu an iade isteyenlerin iadesinin kabul olmama ihtimali de var eğer fixlenirse adam bakacak mesela FIFA 21 almış sonra FIFA 22 almış FIFA 21 iade istemiş çok bariz yani dikkat ederlerse kabul etmezler.

Düşünmemişler maalesef EA Play alanlara da indirim vardı 1 gün sonra onu fixlediler şu an iade isteyenlerin iadesinin kabul olmama ihtimali de var eğer fixlenirse adam bakacak mesela FIFA 21 almış sonra FIFA 22 almış FIFA 21 iade istemiş çok bariz yani dikkat ederlerse kabul etmezler.
Yanlış alıp almadığını da bilemez dicem de arada bir sürü fiyat farkı var. Çoğu kişi patlar öyle bir şey olursa. En çok koyan da 22'yi daha ucuza alıp 21'e 420 TL gömmek. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı