Steam'den 500 TL sepet önerisi

Zuhanken

Femtopat
Daha fazla  
Selam saygılar öncelikle, yaklaşık 500 TL gibi bir bütçem var ve 20 Kasım'dan önce az da olsa bir sepet dizmek istiyorum. Her türlü oyun olur aslında o yüzden her türlü önerilerinize açığım. Şu anki seçimlerim Mafia trilogy ve Forza Horizon 4 bunlar alınır mı? Yoksa değiştirilebilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Selam saygılar öncelikle, yaklaşık 500 TL gibi bir bütçem var ve 20 Kasım'dan önce az da olsa bir sepet dizmek istiyorum. Her türlü oyun olur aslında o yüzden her türlü önerilerinize açığım. Şu anki seçimlerim Mafia trilogy ve Forza Horizon 4 bunlar alınır mı? Yoksa değiştirilebilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Rust al eĝer o tarz oyunları seviyorsan.

4 Sniper Elite oyunu 110 TL eğer Sniper oyunlarını seviyorsanız alınmalı.

Fading Afternoon'a bakabilirsin. Güzel oyundur onun dışında kesin al diyeceğim 2 seri var. Sniper Elite ve Mount And Blade. ( Bannerlord ve Warband )

Dosya Ekleri

• 1699559420340.png
    1699559420340.png
    528,7 KB · Görüntüleme: 119
Evet o fakat Sniper Elite serisinin hard fanı olarak eğer alacaksan tüm oyunları hangisini alman gerektiğini söyleyebilirim. Bannerlord almalısın kesinlikle ayrıca.

Hangi oyunları almam gerektiğini söylerseniz gerçekten çok mutlu olurum, Bannerlord serisini de ekledim gerçekten çok teşekkür ederim.

Security Breach, Ark, Banner Saga trilogy, Little Nightmares 1, Katana Zero, Watch Dogs Legion, Ben and Ed, 7 Days to Die, Stardew Valley, Feign, Kindergarten 1&2 (Kaç TL tuttu bilmiyorum ama sevdiğim oyunlar beğendiklerini alabilirsin :)).

Security Breach, Ark, Banner Saga trilogy, Little Nightmares 1, Katana Zero, Watch Dogs Legion, Ben and Ed, 7 Days to Die, Stardew Valley, feign, kindergarten 1&2 ( kaç TL tuttu bilmiyorum ama sevdiğim oyunlar beğendiklerini alabilirsin :) )

Dying Light 1 bitirmediysen çok şey kaybediyorsun.

Just Cause 3 kafa dağıtmalık oyunda tüm haritayı kırıp dökebiliyorsun.

BattleBit Remastered yeni nesil Battlefield oyunu ama saçma ve sıkıcı mekanikleri yok hızlı çok kaliteli bir oyun topluluğu falan çok zevkli.

Black Mesa Half-Life remake oyunu efsane bir şey korsan olarak güncel versiyonunu bulamadığım için almıştım sende öyle yap.

Payday 3 alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı