Steam'den 70 TL'ye ne alınır?

Birçok öneri yapılmış dyıngh lıght DLC bitecek ve dyıngh lıght 2'yi kurduk. The Witcher 3 ve Crysis gibi öneriler. Hepsi güzel oyunlar. Resident Evil Revelations 2 çok keyifli bir oyun. Burada bu oyunların çoğunu bitiren biri olarak. Belli ki açık dünya oyunlarını seviyorsunuz. Batman Arkham Knight başta olmak üzere tüm serisi. Çoğu sayılan oyunları birbirinden ayırmak güç hepsi çok eğlenceli. Türkçe yamaları da mevcut.

Birçok öneri yapılmış dyıngh lıght DLC bitecek ve dyıngh lıght 2'yi kurduk. The Witcher 3 ve Crysis gibi öneriler. Hepsi güzel oyunlar. Resident Evil Revelations 2 çok keyifli bir oyun. Burada bu oyunların çoğunu bitiren biri olarak. Belli ki açık dünya oyunlarını seviyorsunuz. Batman Arkham Knight başta olmak üzere tüm serisi. Çoğu sayılan oyunları birbirinden ayırmak güç hepsi çok eğlenceli. Türkçe yamaları da mevcut.

Batman serisini aldım sonbahar indirimlerinde.

Evet Batman serisi olabilir bende şu an oynuyorum.
Batman Arkham asylum.
Batman Arkham City.
Batman Arkham Knight.
Bir de Origins var ama onun bu üçüyle alakası yok Batman'in ilk zamanlarını anlatıyor onu da isterseniz oynayabilirsiniz.

Batman serisini aldım sonbahar indirimlerinde.

Bütçeni zorlarsan Days Gone. Oyun incelemesinde greed fall bakmanı öneririm. Akrabam çok oynuyordu. Belki sevebilirsin. Frostpunk oynayan biriysen Frostpunk 2 için de bütçe ayırabilirsin. Yakında çıkacak. Bir de the alters diye oyun çıkacak. İndirim var diye birçok oyun var diye paranı harcamak zorunda değilsin. Bir önerim daha tarzını seversen yine Türkçe yaması mevcut. Darkest Dungeon.

Evet Batman serisi olabilir bende şu an oynuyorum.
Batman Arkham asylum.
Batman Arkham City.
Batman Arkham Knight.
Bir de Origins var ama onun bu üçüyle alakası yok Batman'in ilk zamanlarını anlatıyor onu da isterseniz oynayabilirsiniz.

İnternette Gotham dizisi bu oyunla alakalıdır. İzlemeni tavsiye ederim. Her oyun bu kadar mı güzel yapılır. Mesela The Witcher 1 ve 2 olmasa da olur. Batman öyle bir oyun değil. Her oyunu aç oyna. 😍

Geri
Yukarı