Steam'den aldığım internet hızı

Dontdoclap

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
1 haftadır italyadaydım. Türkiye'ye geldim ve bir Assetto Corsa oynayayım dedim. Yüklemeyi başlatıp lavaboya gidip geri geldiğimde şu manzarayla karşılaştım. Sizde de böyle 80'lere kadar ciddi artış var mı yoksa ISS'den kaynaklı mı? Wi-Fi kullanıyorum.
Moderetör başlığı yanlış yapmış. Neyse okuyan anlar umarım :)

gibbir2.png

Son düzenleme:
1 haftadır italyadaydım. Türkiye'ye geldim ve bir Assetto Corsa oynayayım dedim. Yüklemeyi başlatıp lavaboya gidip geri geldiğimde şu manzarayla karşılaştım. Sizde de böyle 80'lere kadar ciddi artış var mı yoksa ISS'den kaynaklı mı? Wi-Fi kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1825413

Şöyle bir internetim olsun neler vermem

Steam arayüz güncellemesinden sonra bug oldu. Değerleri yanlış gösteriyor.
Bug değil aslında, beta sürümünde yeni arayüze geçtiğimde bununla ilgili bir konu açmıştım bakabilirsiniz. Mb/sn ile MB/sn arasındaki fark.

Eki Görüntüle 1825413

İtalya'dan Türkiye'de ki internet servislerine gelince bizim servisler yetersiz olunca İtalyan servislerine bağlanmışlardır. :D

Bende de aynı şekilde. Bug tarzı bir şey sanırım.
Keşke bende de bug olsa ):

Konudan bağımsız Asetto Corsa 8 GB miydi? Ben 40 GB sanıyordum.

Konudan bağımsız Assetto Corsa 8 GB miydi? Ben 40 GB sanıyordum.

25GB, 8 GB kısmı sıkıştırılmış download. Steam önce sıkıştırılmış dosyayı yüklüyor sonra SSD'nizin hızına bağlı olarak sıkıştırılmış dosyaları açıyor bu sayede daha hızlı yükleniyor.

Hocam bu Mbps yani MB/Saniye değil.

Mbps zaten saniye başına kullanılan MB'yi kast etmiyor mu? Mbps(megabits per second)

Yeni konular

Geri
Yukarı