Steam'den Alınacak Oyun Önerisi

persiaking

Decapat
Satın almaya değer oyun söyleyin. 40 TL'ye Dirty Rally 2.0 var nasıl alınır mı? Başka tavsiyeleri olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam indirimleri beklerseniz (biliyorsunuzdur) çok fazla oyunla karşılaşabilirsiniz
ama skyrim derim 30 liraya alabilirsiniz

skyrim candır.

Sistemim gtx1650ti 16gb ram her oyunu kaldırır diye düşünüyorum.
Evet, her oyunu oynarsınız.

Sistemim GTX1650 Ti 16 GB RAM her oyunu kaldırır diye düşünüyorum.

Forza 4 ve 5I oynamıştım biraz daha farklı araba oyunu bakıyordum ama illa farklı tarzda oyunlarda olur.

EA Play - ya da bak 2 aylık deneme üyeliği diye satılıyor Google'a gir 2 ay Game Pass denemesi al çok ucuz ben "3TL" ye aldım. Ama şu an sanırım 14 TL oldu, Discord Nitro'nun olayı var ya 1 hesapta 1 kere kullanabiliyorsun. Aynısı ben 6 aydır yapıyorum bunu, yeni hesap açıyorum ve her 2 ayda bir satın alıyorum.
Mount Blade 2 Bannerlord, ranch Simulator, Sea of Thieves. Cruseder kings III.

Bannerlord'u çok öneririm inanılmaz, bence ranch Simulator arkadaşların yoksa sarmaz. Gerisi efsane.

EA Play - ya da bak 2 aylık deneme üyeliği diye satılıyor Google'a gir 2 ay Game Pass denemesi al çok ucuz ben "3TL" ye aldım. Ama şu an sanırım 14 TL oldu, Discord Nitro'nun olayı var ya 1 hesapta 1 kere kullanabiliyorsun. Aynısı ben 6 aydır yapıyorum bunu, yeni hesap açıyorum ve her 2 ayda bir satın alıyorum.

Bannerlord'u çok öneririm inanılmaz, bence ranch Simulator arkadaşların yoksa sarmaz. Gerisi efsane.
Sea of thives aldım şuan. Bannerlord pahalı bence 150tl ye değmez gibi. Game passde oynadığınız hangi oyun var? Şuan 100gb yerim kaldı 1-2 oyun daha satın alabilirim.
Evet, her oyunu oynarsınız.
Little nightmares güzele benziyor. Diğer oyunlar ekip işi gibi. Oynayacak arkım yok o yüzden solo oynayabileceğim oyunlar daha iyi.

Geri
Yukarı