Çözüldü Steam'den alınan Age of Civilizations II açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SkyLexDev

Decapat
Hepinize merheba arkadaşlar bir arkadaşım bana hediye olarak Age of civilizations II gönderdi Steam üzerinden oyunu yükledim ama açılmadı. Sonra silip yükledim ama yine olmadı. Her yolu denedim sanırım ama açılmadı. Yardım eder misiniz?

1661699884282.png

1661699899389.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Burada videolu bir cözüm paylasilmis. Ise yarar mi bilmiyorum. Yalniz dosya iceriginin güvenilir olup olmadigindan emin degilim. O yüzden uygulayip uygulamamak size kalmis.

Aklima maalesef baska bir sey gelmiyor. Kusura bakmayin.
Defender disinda av yazilimi yoksa Defender'i devre disi birakip oyuna girmeyi deneyin.

Bıraktım şimdi devre dışı deneyeyim.

Defender disinda av yazilimi yoksa Defender'i devre disi birakip oyuna girmeyi deneyin.

Ya olmadı ya cidden ağlayacağım birkaç aydır bu oyunu almak için uğraşıyorum ama girilmiyor bile.

Islemcinin grafik birimini güncellemeyi dener misiniz? Islemci modelini secerek devam edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ olun yardımlar için ama benimki kaçıncı nesil ve ne yazacağım arama kısmına bu arada gerçekten kusura bakmayın bu işlerde cahilim.

1661714078752.png

Buradan indirip dener misiniz? Windows 10 icin bulamadim ama muhtemelen Windows 7 ve 8 icin cikan sürümü calisacaktir.

Olmazsa bunu kullanabilirsiniz.

Buradan indirip dener misiniz? Windows 10 icin bulamadim ama muhtemelen Windows 7 ve 8 icin cikan sürümü calisacaktir.

Böyle diyor bana. [ATTACH=full]1499324[/ATTACH]

1661716564587.png

Geri
Yukarı